Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zitrone88

    aktív tag

    Ja, amúgy tegnap nagynehezen megérkezett a teló, első benyomások:
    - a hangja gyenge..... és rossz helyen van a hangszóró. Előtte egy A6 plusom volt, jobb oldalt, fent volt a hangszórója, sosem takartam ki kézzel, ennek meg kb mindenhogy kitakarom.... Az amúgy is gyengécske hangzását :) De bő nyállal elmegy, majd megszokom.
    - hiába van élénk profilon, a színek fakóbbak, mint az a6 pluson, pedig az is fakult már a kezdetihez képest... Én szerettem a tényleg élénk színeket, ebben még nem jöttem rá, hogy tudnám még élénkebbé tenni a színvilágot...
    - kikapcsoltam a voltét, és azt vettem észre, hogy mintha takaréklángon égne a térerő, netbankba próbáltam belépni, és az istenért nem jött meg az sms a belépéshez. Megcsörgettem a kollégát, a térerő magához tért, és azonnal megjött minden bankos sms... Most kipróbálom voltéval, más e a helyzet, de azért ez nem annyira tetszett.

    Ezeken kívül nagyon pöpec kis cucc, Spigen tokban van, szóval pont lef.som, milyen az anyaghasználat, nem recseg-ropog, elvan biztonságban. Kamerával még olyan húdejó képeket nem sikerült lőnöm, szóval beltérben, out of box szerintem teljesíthetne jobban, a szuperlassított videóval csak bénáztam, nem értem, hogy kéne működnie, mindig a videó végén lenne a lényeg, amit már nem is lassít... De ezeket majd kitapasztalom. :)

    Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

Új hozzászólás Aktív témák