Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #33253120

    törölt tag

    válasz MrCsiT #284 üzenetére

    Nincs rá rendes tok. :(
    Valami olyanra lenne szükségem, mint az XProtector Soft touch sorozat tokjai. Kicsi a kezem, és a szilkontoktól akkora bumszli lesz, hogy számomra használhatatlan.... :(
    Aktív tokom volt az S7-hez, hát.... Jó. De olyan mégsem jó.... Kisvakond nadrág van rajtam a melóban, és otthon ha a ház körül teszek-veszek, szóval kb mindig. Az aktív tok gerince pár hónap után elnyúlik, és mozog az előlap a telefonon, amitől felold-lezárt kb lépésenként.. :D

    Amúgy igen. Ez egy tollas S széria. Tökéletesen egyetértek.

    Szerk.:
    Hja, IP védettség. Én szeretem, merem használni ezt a lehetőséget. Az S5 Mini csak IP67 volt, majd az S7, S9+ tudta az IP68-at. És működik.
    Ha tudod jól használni. Az S5 Minivel, és az S7-el, pl csináltunk akvárium belső videót szelfibottal, úgy, hogy az S5 Mini akkor jött ki szervìzből pár napja. Jól sikerült a kijelzőragasztás, tudta a dolgát. Utána áztattuk egy kicsit csapvízben, hogy ne a vegyszeres cucc száradjon bele, és az új gazdájánál mai napig teljesít. :) Az S7 sem borult meg, azóta az S9+ sem, pedig azt ha olyan meló van, akkor a keverővízben mosom el. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák