Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nVIPER

    senior tag

    válasz gilfoyle #639 üzenetére

    SP!T-et kérdezd, ha jól tudom Ő váltott SII-ről Nexus-ra. Jó telefon, nem bánod meg. A kijelző gyönyörű, a sebesség valami eszméletlen:).

    Ezzel a hibával találkoztatok már? [link]

  • DaviD202

    aktív tag

    válasz gilfoyle #639 üzenetére

    Én kb fél évig használtam előtte sgs2-t és azt kell, hogy mondjam megérte. A kijelzőt sokkal szebb, az akksi tovább bírja ha keveset használom (5 nap a rekord!! pár hívás + 3G gmail sync on) Mérete nem zavaró, pogo pin hasznos :)
    Nem gyári rommal használom hanem AOKP + franco kernel kombóval. A kamera hiába "csak" 5 megapixeles annyira hihetetlen gyors a folyamatos autofocus miatt h sokkal jobb vele fényképezni mint az sgs2-vel.
    Ami előny még h kihangosítva sokkal jobb a kommunikáció mind hívásnál mind gtalk/skype esetén is. Sgs2-vel alig értettek engem (gyenge mikrofon?) nexussal viszont semmi probléma. Ha rákerestek google-ban többen is említik a gyenge sgs2 mikrofont kihangosításnál.
    "hibának" talán azt tudnám mondani hogy az a pár kezelő gomb elfért volna szerintem a kijelző alatt. Bár AOKP rom óta összenyomható/kikapcsolható a gombsor tehát nem zavaró a megléte.
    Tehát ha tetszik a telefon vágj bele, csalódni nem fogsz ;)
    Az i4s kijelzője pedig nem nagyon rúg labdába emellett ;] (ezt nyilván úgy mondom h tettem már mellé) Viszont tudd h normális embernek ez 2 kezes teló, csak úgy mint a többi 4" feletti készülék, míg az iphone-ok egykezesek.

    szerk.: Videókat 1080p-ben is csinál bár én többnyire a 720p-t használom ami hibátlan.
    Nézz pár tesztet youtube-on.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák