Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rizso

    addikt

    Szép, részletes teszt, köszönet érte! :R

    Az eseményjelző és az esti videókhoz használatos ledet ismét elmaradt, ahogy az elődnél is tették, ráadásul elhagyták az állványbemenetet, ami szerintem tök hasznos volt, és a markolat is jól jött egykezes fotózásnál. Az akksi szinte alig növekedett, pedig a megnövelt képernyőméret és felbontás, no meg az erősebb hardver szerintem megkövetelné. Ja, ha már hardver: nekem tök úgy jön le, hogy az S4 Zoom egy ősrégi hardverrel szerelt, lomha masina lenne, holott semmi gond vele, és a qHD felbontású kijelző is egész kellemes még a 4,3"-en (főleg ha pl. egy G2 mini 4,7"-es qHD kijelzőjéhez hasonlítjuk). Képminőség meg...hja. S4 Zoom is teljesen jó volt, K Zoom is meg fogja állni a helyét. Ami tetszik még a K Zoomban, az a hátlap anyaga, az S4 Zoomon is jobban örülnék ilyennek, vagy akár a bőrhatású műanyagnak is. Nem rossz ez, viszont elégedett S4 Zoom tulajként én tuti nem váltok, inkább várok még egy kicsit. Akik meg nem képesek felfogni, hogy ezeknek az eszközöknek nem a DSLR kategóriát megszégyenítő képminőség a céljuk, azoknak nem is való ilyen. Itt ahogy a nevükben is szerepel, a zoom a lényeg, aminek köszönhetően simán kivált egy átlagos kompaktot (mert kb. a zoom és a xenon vaku a két legfontosabb tényező, amik egy korrektebb kamerás mobilt megkülönböztetnek egy kompakttól), és kevesebb kompromisszumot jelent, mintha az ember vinné magával a telefonját meg a kompaktját is. De ezt úgy is csak az képes felfogni, aki használja az optikai zoomot, vagy S4/K Zoom tulaj...

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

Új hozzászólás Aktív témák