Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Akosh87

    tag

    3 hete használom a készüléket. Volt S4-esem, Note3, G2, és még csomó más. Nekem nagyon fontos a kamera (nem várok tőle profi minőséget, de telefonban ilyet még nem tapasztaltam). Hobbifotós vagyok, nem profi, számomra eddig ez a telefonok telefonja.

    A kameráról is írok majd, de előbb megírom azt, ami meglepett más területeken:
    - Működés: teljesen laggmentes, dinamikus, gördülékeny (szerintem az S4-nél jobb, S5-öt nem próbáltam)
    - Akku üzemidő: hiába alig erősebb az S4 Zoom-énál az aksija, nálam sokkal jobban bírja. Mondhatni, vetekszik a G2-vel. Míg az S4-em (síma) dél körül 50-60%-on volt, ez 17 órakor, amikor hazaérek 75-80% körül van (folyamatos wifi/3g, automatikus fényerő, közepesen intenzív használat). Tehát nem tudom, hogy sikerült ennyire optimalizálni, de meglepően JÓ!
    - Az "ormótlan" és "súlyos" mivoltát kb 2 óra alatt meg lehet szokni. Amióta ezt használom, ha valamiért párom S3-asát veszem a kezembe, olyan érzésem van, hogy mindjárt kiesik a kezemből (egyszer meg is történt, szerencsére az ágyon) :) Tehát én pozitívumként említeném meg, mintsem negatívumként.
    - A két hetes S4 Zoomom csupa por volt belül. A K Zoom 3,5 hete van nálam, egyelőre egy porszem nincs a lencsevédő alatt (szívből remélem, hogy így is marad).

    És akkor a kamera:
    Ismétlem: nem vagyok profi fotós, nem is tudok úgy tekinteni a fotókra, amiket készítek/látok. Így, hozzá nem értő szemmel maximálisan elégedett vagyok a képeivel. Mondjuk az S4 Zoom-tól sokkal nem jobb, viszont a kijelző, akku üzemidő, dinamikus működés mindenképp megéri a különbözetet. Az S4 Zoom amatőr fotósnak k*rvajó kamerás gyengécske telefon, ez pedig k*rvajó kamerás k*rvajó telefon. :)
    Szó mi szó: nekem fontos, hogy ne kelljen külön GPS-t, kamerát és telefont hordanom magamnál (sőt, az utóbbi időben a laptopot is mellőzöm) és ilyen célra szerintem a jelenleg nincs a piacon olyan telefon, ami a K Zoom-nál jobban megfelelne ezeknek az elveknek.

    Néhány fotó, amit én lőttem vele:
    https://www.dropbox.com/sc/tfxt4cnzkkji4he/AAB9ZUiQdlSYtlK9Gij7eTfAa

    "Mindig légy önmagad... Kivéve ha lehetsz Batman... Akkor legyél inkább mindig Batman!"

Új hozzászólás Aktív témák