Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • awakening87

    aktív tag

    válasz Milestone2 #7092 üzenetére

    Szia,
    jól írod.
    1. cwm/px recoveryből install zip from sdcard, kikeresed a letöltött zip-et, felrakod
    2. wipe data (factory reset) ezzel az alábbi partíciók törlődnek és formázódnak ext4-re (ha a recovery-d is ext4-es):
    /cache, /data, /sd-ext + plusz az sd kártyád fat32 partícióján levő .android_secure könyvtára (amely a gyári alkalmazásokat sd kártyára tevő szolgáltatás tárhelye)
    3. ha nem volt a telepítőben gapps, akkor install zip from sdcard, kikeresed a gapps-os zip-et, felrakod
    Hogyan állapítod meg, hogy van-e a telepítőben gapps?
    - Megnézed a .zip-ben a system/app könyvtár tartalmát, ha látsz benne ilyesmiket, hogy Gmail.apk, Vending vagy Play.apk, GoogleServicesFramework.apk, akkor biztos lehet benne, hogy beleintegrálták a gapps-ot.
    - A kiadási megjegyzésben általában írják, ha van gapps
    4. A Maclaw-féle cuccosokban (ami nem aosp) általában van init.d, szóval nincs más dolgod, mint újraindítani a telefont :)
    Megjegyzem, hogy nem CM alatt is életre lehet kelteni (ICS és felette is) az init.d-t, egy működő busybox kell, ami tudja a run-parts parancsot + valamelyik rendszerfájlt át kell írni, hogy az eredeti feladatán kívül indítsa el ezt:
    /system/bin/busybox run-parts /system/etc/init.d

    Pár napja ezzel játszom:
    UPDATE 20130709 CyanogenMOD 7 BEATS Music Edition and TouchWiz
    Ez egy stabil márciusi CM7-re épülő gyári LG vagy TouchWiz kinézetű rom, azt írják, hogy sokáig bírja vele az aksi.
    Egy szépséghibája van, az értesítési sávban a bejegyzések fekete színűek, amelyek a sötétszürke háttéren alig láthatóak.
    Saját sd-ext scripttel használom (ext4), amely a /data-ra csatolja fel a partíciót, ezért a belső tárhely is mindenféle link2sd, mounts2sd stb. nélkül 1 GB-nak látszik.

    [ Szerkesztve ]

    SM-G930F @ BlackDiamond.NFE.PIE.V4.0 | https://www.youtube.com/watch?v=8P6QbTJsb-U&hd=1

Új hozzászólás Aktív témák