Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bbattila92

    csendes tag

    Tegnap megérkezett Ebony és Ivory (hosszas európai zötykölődés és különböző futárcégek közreműködésével).
    Rendkívül pofás készülékek, a kijelző gyönyörű, a kamerák rendben vannak, bár csak este és idebent tudtam kipróbálni őket. Kihangosítva is egész kellemesen szólnak. Az ujjlenyomat-olvasó beállítása nem volt zökkenőmentes, de már megbízhatóan működik mindkét készüléken (feleségemnek elsőre sikerült, nekem csak harmadjára barátkozott össze a hüvelykujjammal, de azóta jóban vannak nagyon).
    Elég furcsa volt nekem váltani a nagyöreg Note 4-ről, megszoktam a szélesebb, "bumszli" kijelzőt és elsőre a One UI is szokatlan volt. Sokat nyomkodtam, töltöttem egyszer, kezdem belakni a készüléket. Furi hogy ennyire magas.
    Úgy érzem magam mint egy időutazó aki 2014-ből '20-ba ugrott :D
    Amúgy teljesen gyors készülék, azonnal reagál mindenre, megvan a modern feeling durván. Baromira tetszenek az Edge appok, a részletes testreszabhatóság, de a témák/AOD-ok igyenes kínálata nem passzol az ízlésemhez. Olyan, mintha minden szebb alkotást direkt fizetőssé tettek volna :D
    Amúgy tudja valaki, hogy hol lehet pofásabb, modernebb kinézetű (és nagyfelbontású) óra és más "alap" widgeteket találni? A Play áruház olyan, mintha elfelejtették volna őket, esetleg a nagy részüket arab olajmágnások vagy tehetséges 12 éves gyerekek készítették volna (de még 2012-ben) :)

Új hozzászólás Aktív témák