Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Burt1793

    veterán

    válasz golya32 #2638 üzenetére

    Attól függ mennyit kell ráfizetni. Az s6 ára eléggé lement, a 32 gb-os már egészen emészthető áron van, én is gondolkoztam a váltáson. Viszont a 64 gb-os microsd-vel is kevés nekem az a5... Arra jutottam, hogy egy s7-re lecserélem egy év múlva, amikor az lesz kifutó.
    Én net, email, fb, messenger, fotó, zene fogyasztó vagyok, ezeket tökéletesen tudja az A5 is, a QI, infra, mirrorlink, ujjlenyomatolvasó hiányzik maximum. Viszont az s6 vastagabb és nem fém, hanem üveg borítású (plusz drágább, ezért jobban kéne vigyázni rá, félteném).

  • Pano

    addikt

    válasz golya32 #2638 üzenetére

    Tedd fel magadnak a kérdést: A benne rejlő lehetőségeket kihasználnád? Erősebb hardver stb.

    Igazából én csak a külleme és megjelenése (+ a prémium gari) és viszonylagos jó optimizálása miatt választottam az A5-öt. Én csak facebookozok, netezek meg e-mailt fogadok, zenét hallgatok. Erre elég lett volna egy jóval olcsóbb lumia is pl.
    Tehát nekem teljesen felesleges lenne egy s6 csak indokolatlan rongyrázás (néha úgy érzem az A5 is luxus volt, de amikor meglátom meg megfogom a hideg fém telefont, elszállnak ezen gondolatok:D).
    Ilyen szempontokra gondoltam :) Ha úgy érzed igen, akkor meg van a válasz, mert akárhogy nézzük jobb az s6, nem hiába felső kategória.

    [ Szerkesztve ]

  • chris-v

    senior tag

    válasz golya32 #2638 üzenetére

    Egy barátomnak van S6 Edge-je. Szép és fogásra csalókán vékonyak tűnik, a szélei miatt. Napi használatban nincs óriási különbség az A5-höz képest, a rendszer szinte egy az egyben ugyan az. Az appok és programok kicsit gyorsabban indulnak, de mást nem nagyon venni észre így kézben. Viszont a barátom szerint nagyon, de nagyon csúszik. Az üveg hátlap miatt nem lehet vállhoz odaszorítva telefonálni, vagy figyelni kell hova teszed le mert lecsúszkál minden honnan. A probléma mondjuk orvosolható, egy vékony szilikon tok került rá, így a csúszkálás megszűnt. :)
    A másik probléma amit Burt1793 is említ, hogy nem lehet bővíteni a tárhelyet. Tehát ahány gb-osat veszel, azt kell hogy használd. És elég hamar el tud fogyni a hely, ha az ember nem figyel.
    Az én véleményem, hogy amennyivel drágább, annyival nem jobb. Persze ha nagyon olcsón tudsz hozzájutni, akár szinte 1-1 csere, akkor mindenképpen megéri.

    "Roads? Where we're going we don't need roads!"

Új hozzászólás Aktív témák