Keresés

Hirdetés

  • TopSpin 2K25 teszt

    gp Djokovic nélkül ugyan, de bő évtizedes kihagyást követően visszatért a TopSpin-széria – itt van minden Grand Slam, de vajon a játéknak mekkora esélye van a világelsői címre?

  • Érkezik a Crucial LPCAMM2 memóriamodulja

    ph Az új szabványra épülő opció 32 és 64 GB-os verziója árat is kapott már.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

Új hozzászólás Aktív témák

  • Polllen

    nagyúr

    válasz cskamacska #181 üzenetére

    Én ezért teszem azt, hogy a törlesztőt félreteszem előre. És megveszem olcsóbban egyben, leginkább használtan.

    "Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

  • HaZse

    őstag

    válasz cskamacska #181 üzenetére

    "És akkor a Té még istenes, arany/platinakártyával mindenféle papírozás és plusz díj nélkül lehet kérni 20 havi részletet, de a Voda és a Telenor mostanában kitalálta, hogy előfizetéshez részletre vett telefonra random plusz díjakat dob, mert miért ne. :W"

    Sajnos én is észrevettem ezt a sz*patást. (Én Vodás vagyok, ahol kisvállalkozói előfizető) Mikor bementem érdeklődni, hogy átmennék a cégesből magánba, akkor jött a hidegvíz. Először átírják a nevet. (EGyéni vállalkozó vagyok), mi 5000 Ft-ba kerül. Mivel telefon nélkül hosszabbítottam az előfizetésemet tavaly, de kötelező volt 2 évet aláírni, mert ha nem írom alá, akkor drágább a havidíj. És ezek után jött a döbbenet. Mivel az átírás miatt én új előfizető lettem, így rám is azok a feltételek vonatkoznak, mint aki az utcáról bemegy és előfizet egy havidíjas csomagra. Megkértem az ügyfelest, hogy számoljaki, így mennyibe kerül. Kiderült, hogy ha így rendelem meg az A5 2016-os, akkor összesen valami 94 ezret kellett volna befizetnem, mert még kauciót is kértek volna. Mondtam a kiscsajnak, hogy ha ennyi pénzem lenne, akkor nem itt szórakoznék, hanem várnék egy keveset és k-ban venném meg a telefont, de akkor már nem biztos, hogy az A5 2016-os telefont választom. Sőt ha így dontenék, hogy máshol veszem meg, akkor megmarad az olcsó red előfizetésem, amiben 2GB net van és ha az elfogy, akkor csak lassítják a netet. De így váltotam az új EU-s red-re és megvettem a telefont mindenféle plusz költség nélkül. Igaz, így vcan egy kis havi részlet rajta, de még mindig úgy vélem, hogy jól jártam.

    Amúgy 4 évvel ezelőtt, amikor új előfizető lettem a vodánál, akkor az akkori iPhone 5 16GB-ért az előleget kérték csak és a maradék összeget 12 hónap alatt kellett kifizetni. És így is jóval olcsóbb volt akkor az iphone, mint függetlenül. (100k-ba volt a telefon összesen) Most meg mit látok? Hogy egyre drágábbak a Vodánál a telefonok. És most a Telekom a nyerő ebben a dologban, de ott meg a számlázás, az ügyfélszolgáltatóra várás telefonon és a hosszú sor az üzletekben, no meg az állandó pontatlan számlázás eléggé elrettent a váltásra. Majd esetleg 2 év múlva meglátom, hogy mi fog változni.

    Polllen Régebben vettem én is így használtan telefont, de mikor 3x is belefutottam olyan 7 hónap után, hogy a telefon nem áll fel a hálózatra, mert kiderült, hogy fekete listára került és buktam egy csomót, na akkor döntöttem el, hogy vagy független és hivatalos magyar garanciával rendelkező telefont veszek, vagy én veszek telefont a szolgáltatótól részletre. Amúgy a 3 esetból 1-ből lett rendőrségi ügy, mert a GSM boltban vásárolt iphone 5 lopott volt és egy külföldi diáké volt. És csak azért tíltották le később, mert akkor ment haza, hogy ott letíltassa. Nem kívánom senkinek azokat az alkalmakat, mikor téged néznek bűnözőnek. Plusz a telefont is elkobozták, amit sose kaptam vissza, a GSM boltos meg csak széttárta a kezét, hogy ő nem tehet érte semmit. (Igaz, figyelmetlen is voltam, mert a gsm boltos adásvételire más IMEI számot írtak rá, amit én nem ellenőriztem)

    [ Szerkesztve ]

    Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

Új hozzászólás Aktív témák