Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bihariszabi

    aktív tag

    válasz floatr #414 üzenetére

    Ki mondta, hogy nincs gyerekem? Csak vannak gyerekjátékok, kisautó, baba és van a telefon. Igazából nem is értem miért nem adtok a gyereknek egy köteg húszezrest, hadd játsszon vele, hajtogatna belőle repülőt. Legfeljebb ha elhagy belőle tizet, majd szidjuk a szelet meg a bankjegynyomdát, hogy milyen béna a húszezres, hogy nem gyerekbiztos. Gyermekkoromban nem került egy átlagfizetésbe egy zsebrádió, mégis tudtam, hogy az "tilos mert apáé". Csak a mai felnőttek inkább odaadják a gyereknek az ájfónt, mert az leköti 10 percig. Utána meg sz@r a gorillaglass mert megkarcolódik ha dobálja a gyerek. Pedig csak meg kell nevelni, meg kell mondani neki mit szabad. Nekem is megmondták és felfogtam. Verést se kaptam, mégis megértettem. Arrafelé gond van a gyerekek felfogásával? Volt is anno ilyen mondás, hogy "kés villa olló gyerek kezébe nem való". Ma kiegészíteném a mobiltelefonnal. Ha meg azt gondolod, hogy rossz szülő az aki nem ad egy havi fizetésnyi eszközt játszani a gyereknek, hát akkor ne is haragudj, de nem én megyek szembe az autópályán. Ezért nincsen ma már tisztelet a gyerekek felől a felnőttek felé, mert te és a hozzád hasonlók valamiért azt hiszik, hogy egy 5 éves gyereknek minden megjár ami a szüleinek. Hát tévedsz. És én pont ezért vigyázok a cuccaimra, mert én is ilyen neveltetést kaptam. Nekem nem lesz egy görény fólia a telefonom, mert 1. gyerek kezébe nem adom, 2, kapáláskor nem viszem magammal, 3, ejtőernyőzéskor zacskóba és puhazsebbe, 4, falbontás közben nem fészbukozok -szabályokat betartom. Ilyen egyszerű. Ez az előrelátás, nem pdig az, hogy fóliát teszek rá. Ha meg leejtem, akkor b@szhatom a fóliát. Amúgy meg ejtettem már le az előzőt és semmi baja nem lett a kijelzőnek.

    A fülbevalózásra meg azt mondom, hogy nem rendeltetésszerű használat. Persze lehet olyan dolgokat játszani, hogy kihelyezek egy doboz tojást az útra és az ablakból szurkolok, hogy ne menjen rá egy autó se. És vannak az olyan emberek, akik a tojást a hűtőbe vagy a kamrába teszik. Ilyen egyszerű. Egyébként 4 női családtag van és mind fülbevalósak. Gumibugyit tesz valamelyik a telefonjára, de fóliát egy sem és láss csodát nincsen karc. Lehet, hogy nem nyomják a válluk és az arcuk közé (mert előrelátóak, hogy onnan ki is eshet).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák