Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cskamacska

    addikt

    válasz GEPESZ66 #182 üzenetére

    Általában az itthoni szerviz elfogadja a garanciájukat, leges legrosszabb esetben ők intézik, de át nem vágnak mert hivatalos készülékek, max nem az itthoni disztribútortól, hanem EU-ból(így tudnak itthon nem forgalmazott Motorola és Nexus cuccokat is árulni). Hogy most melyik vonatkozik pont a Sony-ra, hát passz. :B

    Polllen#183: Meglepő módon, ha meg van rá a pénzt, akkor meg tudod válogatni honnan veszed, a nulltéháemes helyek tipikusan nem a legolcsóbbak, így csak nem lesz ingyenebéd. :D
    Viszont az is igaz, hogy nagyon eset függő, ha egyébként is egy drágább csomagban vagy szolgáltatónál, vagy valami spéci flottában, akkor adott hogy eleve olcsóbban kapod, mint bárhonnan függetlenül, akkor egy kamatmentes részlettel megfejelve, hűségpontokat levonva, kvázi aprópénzből kijöhet, és még a maradék részletet is befektetheted valahol.
    Ez az A5 2016 is úgy hallom már 60 ezer környékén is van egyes flottákban, annyiért simán jó vétel, függetlenül előbb fogják kivezetni, mint elérné ezt az árszintet.

    Használt cuccokkal az a fő baj telefon vonalon, hogy ezek használati eszközök, ha nem szigorúan vitrinben tartották, akkor annak nyoma lesz.(lásd még mindenféle csoda tok meg a bekerülő por, ne adj isten homokszemcsék esetét) Típushibákkal teleírt notesszal érdemes érkezni átvételkor(postázás önszívatás), és még így sem biztos hogy nem lesz valami rejtett nyűgje.(Pl nemrég láttam hirdetést ahol őszintén bevallotta az eladó, hogy a 3 éves Galaxy S4 akkuja talán a felét bírja csak. S4-nél pont cserélhető, nincs nagy gond, de egy nem cserélhető akkunál ez már komoly gond lehet.)

    HaZse#184 "Majd esetleg 2 év múlva meglátom, hogy mi fog változni." Még drágább lesz minden szigorúan nem kartellezve? ;]

    Tottalino#192: Szerintem mindenképp A5. (illetve egyéb ajánlás fentebb :D )
    A méret tényleg nagyobb, de szerintem az 5 col környékét meg lehet szokni, ha pedig sokat neteznél rajta akkor nincs kérdés, nagyobb mértetű fHD kijelző sokkal-sokkal jobb olvasásra. Speckókat és ár összehasonlítást nyilván találsz, de szerintem A3 már nem biztos hogy elég lesz 2016-ra, az a 1,5GB RAM nem túl acélos, én is jobban örülnék 3GB memóriának mint kettőnek. :B

    Burt1793#202: Azért nagyon sajnálom hogy trend lett az akksi cserélés elhagyása. :( Persze a gyártók úgy számolnak, hogy 1-2 évig míg a szolgáltatói rablánc és a garancia tart addig még nem látványos a kapacitás vesztés, 3-4 év múlva mikorra már jó kétharmadát-felét bírja csak, addigra meg az elavulás úgyis cserére kényszerít. :U Talán már írtam, de ez a bővítéstől is elveszi a lehetőséget. A Samsung maga készített 3500mAh-s akkut az S5-höz(most alig drágább a sima cserénél 8k-ért), ami pont 25-30% környékével megdobja a rendelkezésre állást.. erre kiadják az S6-ot 2550mAh-ás cserélhetetlen akkuval. :DDD :W Persze az S6 egy zsákutca volt, S7-ben jön vissza a vízállóság, cserélhető SD kártya, és a normálisabb 3000mAh akkumulátor is. :K

    HaZse#209: Led azért kell, amiért sokan imádják WP-n a Glance képernyőt: Mert nem kell feleslegesen nyomkodni a telefont. Ha ennek a funkcionalitásnak a visszahozására egy több tízezer forintos ruházati kiegészítő kütyü kell, akkor megette az egészet a fene. ;] Sőt, mondok jobbat, legyen benne LED, legyen Glance Screen, és legyen Windows Mobile+Cortana típusú teljes hangvezérlés, hívó név bemondás és kapott üzenet felolvasás, ami kiveszett mostanában a telefonokból. Miért kell visszafelé caplatni az időben? :(

    ovics: Akadások egyáltalán nem jellemzőek, főleg nem egyszerű menüben bóklászáskor. Touchwiz nem vészes, Nova launcherrel megerősítve abszolút használható.. mint bármelyik rendszer Nova launcherrel. :DDD GPU-t játékon kívül nem veszed észre, CPU pedig elég multitaskra is(memória előbb fogy el mint a 8 procimag :D )
    Összességében a játékos teljesítmény sem rossz: Samsung Galaxy A7 vs A5 vs A3 (2016) vs (2015) - GTA San Andreas Gameplay Comparison

    Tottalino#225: És hogy addig is tartsam benned a lelket.. Samsung Galaxy A7 vs A5 vs A3 (2016) - Drop Test :DDD

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák