Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alsec

    tag

    válasz ujvendeg #49 üzenetére

    Sony-t, Huaweit kár egy szintre hozni a Samsunggal :D Hiába jó hardveresen, szoftveresen egy rakat semmi. Vicc hogy a sony a beszállítója lencsében egy csomó konkurens cégnek és mégsem tudják a saját mobiljaikban leképezni olyan szépen a képet ahogy azt másik gyártók pl. Samsung megteszi..... Huawei tele van buggal, okádék a EMUI-ja nem ajánlom senkinek.

    Galaxy a40 ideális ára 60-65 ezer lenne. Duplakoppintása kapacitív ujjlenyomat olvasója is.( az egy picit gagyi minőségű, enyhén lötyög ) Galaxy s4 ről váltottam( amelyen 9.0 Lineage androidot futtattam), sokkal nem jobb nála. Kamera ugyanaz, kijelző ugyanolyan szép. Egyedül a kompaktsága nagyobb kijelzője, ujjlenyomatolvasója meg az elhasználódott akksija miatt váltottam. Fél másodperccel gyorsabban nyílnak meg az appok, hiába 3x erősebb benchmark szerint.

    Most ezzel a One UI felülettel teljes mértékben elégedett vagyok, nagyon jól összerakták de szerintem 2-3 év múlva ez is döcögni fog, de nem azért mert gyenge lenne, hanem a Samsung is le-lehúzza a régebbi modelleket. Galaxy s4-emet 5 éve használom kitkatról felfrissített 5.0 ára. Majd 2 év után döcögni kezdett egy úgynevezett biztonsági frissítés következtében. Na akkor mókoltam meg és raktam rá a 8.0 majd a 9.0-a lineage Os-t amely akadásmentesen fut máig rajta. Szóval nem minden a hardver csak ezt akartam belőle kihozni.

Új hozzászólás Aktív témák