Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alsec

    tag

    válasz szenesember #147 üzenetére

    Már 2 hete használom a készüléket. Csak ajánlani tudom. Szerintem 60-65-ért ajándék ez a készülék.

    Előnyök
    -Kompakt méret
    -Kijelző gyönyörű
    -Jó üzemidő 1. 5 nap közepes igénybevétel mellett (gyorstöltéssel fel is tölt 1 és fél órán belül)
    -Műanyaghoz képest, nem rossz anyaghasználat
    -Ujjlenyomatolvasó és az arcfelismerő gyors
    -Hangzásával sincs gond (Dolby Atmos is van, ami elég jól szól a telefon mellé adott jó hangzás minőségű de nagyon gagyi műanyag fülessel)
    -Viszonylag gyors rendszer, One Ui felület szerintem zseniális, milliónyi beállítással.
    -Selfie kamera szép képeket készít
    -Hátsó kamerával is meg vagyok elégedve (16mp)
    -Gesztusvezérlés gyors, kézreálló és szaggatásmentes.

    Hátrányok
    -Ujjlenyomatolvasó silány illesztése, nálam enyhén lötyög
    -Az 5mp-eles nagy látószögű kamerát egy picit parasztvakításnak tartom
    -Simán megcsinálhatták volna stereo hangzásra, mert a telefonáláshoz használatos hangszóró erős és szép tiszta hangzást ad
    -Egykét kisebb BUG-gal találkoztam, de ezt a későbbiekben úgyis ki fogják javítani
    -Az alapértelmezett Samsung billentyűzetnél nincs vibrálási (haptic feedback) beállítási opció ezt kispórólták az A-szériából
    -Felháborítónak találom azt is hogy értesítő led hiánya mellett még volt képük kispórolni az Always On Display funkciót. Ezt a funkciót simán elbírná a rendszer.
    -[,,A termék fő problémája az egyik lényegi része, a DUAL-SIM.
    a készülék 2 SIM kártya együttes használata esetén nagyon gyenge adatkommunikációra képes függetlenül attól, hogy melyik kártyáról van a mobiladat engedélyezve (és hogy az a kártya melyik foglalatban van).
    Illetve a probléma nem ennyire egyszerű, mert olyan mintha frekvencia függő lenne; tehát adott helyen - adott hálózaton - még akár jól is működik, majd kicsivel később, vagy néhány száz méterrel odébb már nem.
    Egy telefont vissza is vette a hibát sikeresen bemutatva a Media Mart.
    Más is ugyan erről a tünetről ír egy galaxy A50 Dual sim esetében, egy fórumon'']

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák