Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bmwm3

    tag

    válasz bmwm3 #13846 üzenetére

    Na felraktam a Kyrillos 10.5-t kb egy hete.

    A kezdeti örvendetes dolgok után elég sok bugot találtam, pedig nem néztem át a telefon összes bugyrát...

    Telepítés után nagyon gyors volt, rengeteg szabad hely volt a teló belső memóriájában, az új ROM sok beállítási lehetőséget adott a kinézetre, használatra. Ez nagyon tetszett és tetszik is.

    Viszont rövid használat után a következők jöttek elő:

    1. a legszomorúbb (és sztem legdurvább) hiba, hogy nem tud rejtett WiFihez csatlakozni. A melóhelyen az van, így ott most felejtős a WiFi. :(
    2. folyamatosan elfelejti a beállításokat. Pl már vagy 10szer beállítottam neki, hogy a default billentyűzeten kívül használja a SmartKeyboardot és a WiFiKeyboardot is, de állandóan visszaáll a defaultra (nem tudom mitől, mert van, hogy sokáig jó), és ki is kapcsolja a fentiek használhatóságát, újra be kell kapcsolni
    3. Rengetegszer jön elő, hogy xy alkalmazás problémába ütközött, "Kényszerleállítsam" vagy várjak. Ha várok, akkor általában tudja folytatni.
    4. Szinkronizálásnál facebookból csak a címtárat ajánlja fel, a naptárat nem. Gondolom külön programmal megoldható, de minek, ha a korábbi ROM kezelte?

    +még pár egyéb apróság, amik csak inkább furcsák, másképp gondolkozásból adódik, azt nem sorolom hibának.

    Ha valaki tud másik ROM-ot amelyekben a fentiek jól működnek, akkor ossza meg velem plíz!

    Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák