Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fine77

    csendes tag

    ...hát igen szép kis vita kerekedett... hmm. :(
    általános felhasználóként írok akárcsak eddig is.., jómagam is /böngésztem.., itt is/ mielött a G8 melett döntöttem.., s mint az elöző hozzászolásaimba is írtam, többet vártam a G8-tól...
    Legnagyobb problémám a mai napig is, az-az érzés ami nem a pixeleken, s az x-szeres zomokon múllik elsősorban, nincs meg bennem a vásálás után az a kompakt érzés, ami talán elvárható lenne ettöl a kategóriától...!
    ...előzőekben általam leírt gyengéket tartom;
    -továbra is a vakú a leggyengébb pontja szerintem..,/ujra nem részletezem/ már csak azért is mivel ez a fényképezés teljes mivoltjára kihat... /pláne ilyen szürke napokon/
    -s amit még nem írtam, talán nem is mertem mig nincs kellő tapasztalatom róla.., viszont felszinre került itt nálatok.. az 'aksi',... elöző samsung telóm egyik erössége volt /2,5év után közel 1hét/.., talán ezért is duplán fájó pont :(( ...nálam ált. használat mellett 2-3 nap.., Nem kommentálom.., de autós töltő, s pótaksi kell hozzá :K
    --Viszont nem osztóm fentiekben..., szerintem a teló fejlettségével, tudásával megegyező optikával bír, megvagyok elégedve vele:B
    --valamint a felhasznált anyagok minőségkritikátját sem.., minden részletében, mint minőség.., mint illesztések pontossága; csúszka, optikatakarás, kártya-aksihely, aksifedél kijelző..stb. maximális képzeletbeli pontot adnék! :P
    --Összeségében...:bíztos hogy a következő 2évem társa lessz a G8, s sok pillanatot szeretnék vele megörökíteni..

    u.i.:Reag..: Janek.., állt. felh.-ként 4-7ezer forint számla mellett.., jutottam ennyiért hozzá.., bár bevallom valós függ. árát soha nem adtam volna ki érte.

Új hozzászólás Aktív témák