Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csigger

    őstag

    ejha! nálam már ott elásta magát ez a telfon, hogy Samsung!!! :DD amúgy nem rossz! szép és hát kamerát azt tudnak gyártani, ez tény!
    mindig probálkoznak probálkoznak, de vhogy sose jön nekik össze a tökéletes mobil! kezelőfelület nem rossz csak hát hogy mondjam, kicsi a kijelző, a képfelbontással együtt, a színvilág elég fakó, és hát ennyiért szntem drága, nem kicsit!

    amúgy mindenhol csak ezt lehet látni, hogy egyik helyen nagyon ócsárolják az iPhonet, másik helyen meg istenítik! nem lehetne végre vhol a középúton megragadni??? normális hangnemben is lehetne beszélni a telefonokról, én se fikázom az ilyen Samu telefonokat, csak egyszerűen azt mondom hogy nekem emiatt, meg amiatt nem jön be!
    amúgy szerintem akik nagyban fikázzák az iPhone-t, egy kicsit utánaolvashatnának, hogy eddig már mi mindent sikerült kijavítani benne, meg a csomó plusz progival mi mindent tud már! páraknak nagyon leesne az álluk! arról nem is beszélve, hogy egy hét se és jön az új iPhone! és én arról sem feledkeznék meg, hogy jött az Apple banda, életükben nem csináltak még mobilt, erre tessék! ahhoz képest egész jó lett, a többi mobilgyártó most meg kapkodhatja a fejét, hogy ha az Apple képes vót a semmiből ilyen telót összerkani, akkor ők eddig ezt mért nem tették!

    [ Szerkesztve ]

    Apple and Android user

Új hozzászólás Aktív témák