Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dlaj

    őstag

    Első vásárlója voltam a kecskeméti Tescóban ennek a telefonnak. Még a boltban szerzett tapasztalataim a következők: a telefon egy kicsit nagy a kijelző méretéhez képest, viszont nagyon elegáns és divatos. (szerintem) A sajtóképekkel ellentétben (sajnos) a bekapcsoló gomb bem jobb oldalon a hangerő alatt van, hanem a bal oldalon eléggé fent. Nem baj, mert most is használom azt az app-ot, ami éleszti a képernyőt a volume gombra. A kijelző gyönyörű, a telefon gyors, a fényképező gyorsan lövi a képeket, ami (a kijelzőn visszanézve) úgy tűnik elég jó lesz. A telefont egyébként az eladó szeeint és a papírja szerint is a német Medion gyártja, vagy gyártatja. A lényeg, hogy németesen precíz és szép készülék. Ami még tetszik, hogy a gombok világítását a kijelzőből nyeri a telefon (legalább is elsőre nagyon úgy tűnik), amitől nagyon halvány és szép egyenletes megvilágítása lesz. Viszont így sajnos sosem lesz belőle noti "led".
    Holnap este írok még egy hosszab beszámolót ide a friss tapasztalataimról, vasárnap pedig lőtt képeket is töltök fel.
    Addig is ha valakinek van kérdése felteheti itt. Így elsőre azt mondhatom bátran vegyétek ezt a telót ennyi pénzért.
    Ja, és szerda estig, ha gondom van vele visszavihetem és cserélik.
    Jobb mint kínába visszaküldeni. (Egyébként egy év alatt 7 kínai telefonom volt, de egyett sem kellett visszaküldenem.)

Új hozzászólás Aktív témák