Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz gbors #10 üzenetére

    megmondom őszintén grafikonon csak átfutottam miket mértél, azt nem néztem meddig, max fps-re mondtam csak egy dolog, és a konklúziót néztem meg, sztem az erős kijelentés
    sok yt videót néztem, aminél nyilván nem mind fedi a valóságot, de zömében a 0,1% low az pocsék 6 mag alatt, és ha csak néha "berángat, akad" a játék, az sztem zavaróbb mintha 60 helyett pl csak 50 fps van
    ac syndicate pl ami biztos használ 6 magot - lehet többet is -, nálam smt ki van lőve, minden magot szépen terheli kb 50%-ig, fix 60 fps volt a cél microlagok nélkül az úgy látom meg is van - nem én játszok vele -
    illetve bf5-ről tudom h nagyon szereti a cpu-t singleben is, de az nincs meg
    rage2 pl megvan, épp most települ, lehet majd megnézem 4 maggal mit produkál 6 ellenében
    forza is megvan, de ott semmit nem tudtam kiíratni egyelőre ab-vel ( :

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz gbors #12 üzenetére

    igen, lehet töb dolog a háttérben, csak mikor tesztek zömében azt látod h "elvérzik" a 4 magos sok esetben, az már gyanús, és lehet az erős ips-s 9100f is ami all core 4g-re boostol
    többen vannak akik külső hw-rel rögzítenek - nyilván ezt ellenőrizni nem lehet -
    részemről ami eddig saját tapasztalat, 2700 all core fixen és 2600 is szmusz' élményt ad - smt kilőve, és csak 4-5 játékról van szó -
    ilyen videókra gondolok, és ezekből rengeteg van

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz gbors #16 üzenetére

    éppen hogy nem kihajtásról beszéltünk, ott azt nézzük adott vga-nál mennyi max fps-t tud egyik cpu és mennyit egy másik, esetleg a minimum értékekeket - 144hz monitornál pl minden hz számít -
    itt arról van szó, adott egy 570 és vannak játékok, amiknél ha 4 helyett 6 magos cpu-t használunk sokkal simább lesz a játékélmény, akkor is, ha esetleg a min fps-ben adott játéknál tudott 60 fps-t az 570 4 mag mellett, mert a 0,1% low elmarad attól az értéktől, hogy abszolút "sima" játékot tudjon produkálni
    gyanítom az ac syndicate mivel stabilan használja nálam a 6 magot, magonként 50% terheléssel -, ami 1-2 magnál fentebb is megy- 4 magnál már nem lenne meg az az abszolút "folyékony" érzés mint most a 6-nál
    szóval konklúziót én nem vonnék le ennyi játékból, mert félrevezető tud lenni, sok magra optimalizált játékoknál attól függetlenül - kis túlzással - hogy milyen vga van mellette, kell az a 6 mag legalább
    az megint más kérdés pl hogy az smt negatívan/pozitívan befolyásolja-e a végeredményt, van példa mindkét esetre, egyik topikban beszéltük nemrég, valszeg' magok számától erősen függ, 4 magnál még döntően pozitív eredményt hoz, afölött már nem feltétlen, és minél több a fizikai mag annál inkább hoz többször negatív végeredményt, de az egy másik történet

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • huskydog17

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz gbors #16 üzenetére

    "Az i5-3470 igencsak gyengének számít a négymagosok között, pl. egy i5-7600k akár 50%-kal is gyorsabb, és akkor az még mindig csak 4C4T, nem 4C8T."

    Hiába gyorsabb a 7600, amikor még a 9100F is több játékban fékez még egy RX570-et is.
    Pont arról beszéltem, hogy nem mindegy milyen játékról beszélünk, vannak olyan modern AAA címek, ahol a 3470 semmit nem fékez, mert úgy lett megírva a játék motorja, hogy nincs CPU limit vagy annyira picit hogy a 3470-nek nem probléma. Azokban a játékokban, ahol a CPU limit miatt nem kapok elfogadható sebességet, ott a 7600-al sem lennék sokkal előrébb, persze valamennyit javulna a helyzet, lehet Origins alatt 20 helyett épp hogy ki tudná sajtolni a 30 fps-t, de ez az én szememben "halottnak a csók" kategória. (Amúgy meg a Core i5-3470 semmivel nem lassabb játékokban, mint a Ryzen 3 1200 :) )

    Ezen felül hiába jó az átlag egy 4 magossal, ha az 1% low sokkal rosszabb, egyszerűen random akadások történnek, mivel a 4 magosok sok játékban végig 100%-on pörögnek, bármikor jöhet egy hatalmas akadás, ami 6 maggal már nem történik meg. Térjünk akkor rá az első generációs Ryzen szériára, hiszen te is azokat tesztelted. Itt egy sokat mondó teszt és pont első generációs Ryzen procikkal, ebből is tökéletesen látszik, hogy a 4 magos ugyan képes sok játékban elfogadható átlagtempót hozni, de az 1% low egyértelműen mutatja, hogy nagyon nem gördülékeny a téma. Több játékban is a 6 mag rádupláz a 4 magosra (1% low).
    Magyarul nagyon nem mindegy mennyire tudja egy CPU stabilan tartani az átlagtempót vagy legalább ahhoz közel tartani és hogy mennyire szakad be a sebesség drasztikusan úgy, hogy a játékos azt garantáltan megérzi. Na itt a 6 magosnak óriási előnye van még egy 9100F-el szemben is.

    Azért nagyon fontos a frametime, mert vannak olyan AAA címek is, ahol 4 magos CPU alatt, konkrétan az általad tesztelt Ryzen 3 1200 alatt az eredmény katasztrofális lesz, a sebesség összeomlik úgy, hogy a játék gyakorlatilag játszhatatlanná válik, míg 6 Ryzen 5 1600-nak semmi problémája nincs, ott nem megy 60 fps alá a sebesség. (Ha zavar az orosz nyelv, akkor elnézést, hirtelen ezt a releváns tesztet találtam, csak némítsd le, hang itt úgysem lényeg!) Hiába lett kiváló a SotTR PC verziója és DX12 leképzője, a 4 magos Ryzen 1200 "vért izzad", de így se tud játszható élményt produkálni. Több ilyen AAA cím is létezik, nem a SotTR az egyetlen, ahol ez a jelenség megfigyelhető.

    ACO alatt például nem sokkal lennék előrébb, se a 7600-al, se a 9100F-el. Itt még a leggyorsabb 4/4-es CPU is akkora kézifék, mint a ház.

    [ Szerkesztve ]

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

  • Chaser

    titán

    válasz gbors #21 üzenetére

    huskydog17 hszé-ből:
    "Ezen felül hiába jó az átlag egy 4 magossal, ha az 1% low sokkal rosszabb, egyszerűen random akadások történnek, mivel a 4 magosok sok játékban végig 100%-on pörögnek, bármikor jöhet egy hatalmas akadás, ami 6 maggal már nem történik meg."
    ha nem tévedek nagyot pont ez húzza le a 0,1% low értéket
    jelenleg erősen szenvedek valami osd megoldással ami a monitorozást játék alatt is kijelzi, de amint sikerül részemről is visszatérhetünk rá, ami játék game pass-ben benne van az mind mehet tesztre részemről

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • huskydog17

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz gbors #21 üzenetére

    "Azt ne felejtsd el, hogy a konklúzióban azt írtam, hogy akkor lehet érdemes az 1200-ban gondolkodni, ha valaki nem sajnálja tuningolni, és rak mellé jó gyors memóriát - így cca. 25%-kal gyorsabb, mint pl. a 3470."

    Akkor a vásárlók kb. 90, de inkább 99%-a ki is esett. Sose értettem, ha valaki tuninggal érvel egy termék mellett, hiszen a vásárlók túlnyomó többségének az out of the box performance számít. A 3470-et is lehet tuningolni, nem értem miért egy olyan szempont alapján ajánlasz egy terméket, amire soha nincs garancia és a felhasználók túlnyomó többsége nem foglalkozik vele. Aki tuningolt 1200-ast akar, az vesz egy 1300X-et és akkor legalább gyárilag garantálva van a túlhúzás. :)

    "Az elsőt nem egészen értem, mi a korreláció a képen látott FPS-ek és a grafikonba kerülő számok között, mindenesetre magukon a teszteken nem láttam a hatalmas hátrányt."

    Nem láttál hátrányt? Ne már! Mit néztél? Néhány példa, itt az 1% low a lényeg, ahogy mondtam ugye ez jól mutatja mennyire stabil a sebesség, milyen beszakadások történnek az átlagtempóban. Tehát néhány példa, ahol szerintem igenis elég brutál a különbség, itt ráadásul ugye egy 1300X-et használtak, ami gyakorlatilag egy tuningolt 1200-as vagyis pont olyan, amit te használtál és ami mellett érveltél:

    (fps értékek ,1% Low)
    CS:GO -> 58 vs 125
    Fortnite -> 26 vs 70
    Ghost Recon Breakpoint -> 29 vs 47
    Shadow of the Tomb Raider -> 28 vs 67 (ezt a másik videó is tökéletesen megerősíti, ott szépen lehet is látni hogy úgy szaggat, mint a fene)
    The Division 2 -> 51 vs 94
    Total War 3 Kingdoms -> 30 vs 53 (itt még a sima átlagon is hozott a 6 magos +50%-ot)

    Remélem így már látod a különbséget.

    "A másik video nagyon érdekes - a linkelt részen az alap 1200-zal össze-vissza nyaklik a megjelenítés, viszont az OC-ssel kisimul."

    Abban a linkelt videóban nincs OC-s 1200, hanem 1400 van, ami 4/8-as, persze, hogy kisimult a 8 szál miatt, de ez lényegtelen, mert amint mondtam ez 8 szálas CPU, nem 4.

    Nézzünk gyárilag tuningolt 1200-at, azaz 1300X-et az 1600 ellen:
    Itt vess egy pillantást a frametime-ra és azonnal látod mi a gond az 1300X esetében, konkrétan katasztrofális, míg a 6 magosnál nagyságrendekkel jobb, vagy itt a RotTR esete, nézd meg a frametime-okat, ég és föld a különbség, ráadásul ugye D3D12 alatt, ahol csökkentették a CPU limitet.
    Metro Exodus-ról ne is beszéljünk.

    Ha tuningolsz egy 4/4-es CPU, akkor a magasabb órajel valamennyit nyilván segít, de még úgyse fogja tudni hozni egy 6 magos teljesítményét azokban a játékokban, ahol kell a 6 mag.

    "Ha az Origins alatt 20 FPS-ed van, akkor a hatmagossal sem mész semmire, mert azonos IPC mellett az is 50%-kal gyorsabb, mint a négyes."
    Nem is tudnék S1155-ös lapba hatmagos CPU-t tenni, de az 50% azért sokkal több, mint a semmi. Nyilván nem konzolélményt szeretnék, így ennél a játéknál az RX470 kevés a 60-hoz, hacsak az ember nem veszi le minimumra a grafikát egy bivaly erős CPU mellett, de én ilyet nem fogok. Nem az a lényeg, hanem az, hogy ha elméletben lehetőség lenne S1155-be 6 magos CPU-t rakni, akkor valószínűleg rég megléptem volna. Nem csak ACO miatt, hanem ahogy említettem, sok más játék miatt is. Nem tudom hogy jön a képbe nálad a 7600K, amikor semmivel nem gyorsabb, mint egy Ryzen 1600.

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

  • Chaser

    titán

    válasz gbors #25 üzenetére

    találtam tegnap egy csodálatos game pass játékot, párom boxon tolta, valami állatkertes, megnéztem mit produkál pc-n
    persze sp, az egy dolog, hogy bezabálja a 6 magot, de az egy másik, hogy sokszor kevés is neki ( : csúnya laggok és micro laggok voltak, grafika alapján 2 maggal is mennie kéne :d és itt jön be az ami a játékok zömére igaz: optimalizáltság, illetve optimalizálatlanság, 1440p ráadásul, úh. nem is a cpu-nak kellene jobban dominálni, de ahogy a vga-t láttam ő szépen passzívan elvolt a játék alatt, gpuz-t megnézve 1000mhz fölé ritkán ment - 1750 a max boost -

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Aprósólyom

    addikt

    válasz gbors #30 üzenetére

    Tényleg egész jó lett! Én is szoktam magamnak csinálgatni házi teszteket, szóval képzelem mennyi időt elherdáltál az életedből egy jó kis logout cikkért. :R

    Engem az érdekelne, hogy az 1300 OC állapotban energiamenedzsmenttel futott? Tehát Idle fogyasztási adatoknál a kis Ryzen visszavette az órajelet?
    Egyébként pedig nem gondoltam volna, hogy ilyen nagy (relatíve) mértékben hozzájárul a fogyasztáshoz az OC-s memória.

    [ Szerkesztve ]

    Jevons paradox

  • Chaser

    titán

    válasz gbors #30 üzenetére

    zoo tycoon

    Aprósólyom
    maximum az itt tesztelt játékokhoz elégséges a 4 mag, van bőven amihez pedig nem, ha az ac syndicate 6 magot legalább 50%-ra terhel, és 1-2-nél még fölé is tud ugrani, nyilván 4-gyel már nem lesz olyan szmusz'
    és ez nem vga függénye, nem kell lebecsülni az 570-et, van abban még mindig potenciál és bőven megeshet, hogy egy gyengébb cpu miatt érződik kevésnek
    ák-n nem is látok 1300-at, 1300x van 1-2 helyen, drágábban mint az 1600af, használt árat meg kár újhoz hasonlítani, semmi közük egymáshoz

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz gbors #36 üzenetére

    az ms hülyeség, elő szokott fordulni ha gp-bel töltöd más játéknál is, app kilő, újraindít, az általában nálam megoldotta
    persze hogy nem 2019 kártyája az 570, de sok játékhoz még jó 1080p akár ultrához is 60 fps-sel, persze sokhoz van amihez nem jó, de rengetegen nyomják 1050 ti-vel is, annál érezhetően gyorsabb, de még 1650-re is ráver 10-20%-ot, amikor lehetett lazán kapni a zafír pulse itx-et 43e-ért - sokszor promo se-ekkel - az bestbuy volt, épp ma néztem, nincs már - persze lehet még lesz -
    5600 xt-m van, hadd ne mondjam h 1440p@60-hoz ultrán kevés, de rage2-höz is :) és nyilván kevés lenne az 5700 is, xt talán-talán, egy kicsit elszaladtak a game igények, ac-nél az open world-nél sok épülettel még meg is értem mi emészti fel a vga-t, rage2-nél pl nem
    most 1080p ultra kártyának az 5600 xt "van kikiáltva"

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • jokeph

    nagyúr

    válasz gbors #42 üzenetére

    Jó kis méréssorozat. 😎🙃
    Újabb megerősítés számomra, hogy az i5-7600k-t nem kell még temetni. 😆

    RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

  • Chaser

    titán

    válasz gbors #50 üzenetére

    most néztem a doom 2016-ot, jelenleg 3700-en megy a 6 mag, 50-60%-on tekeri őket
    1440p ultrán tolom, volt egy csúnya beröccenés, de gyanítom cpu részéről, továbbra sem tudom kiíratni a frame értékeket, aktuális már megy, de 1%, 0,1% low az nem
    persze sp és vulkan alatt megy a játék
    ha van valami tipped mért nem megy az osd azt szívesen fogadom :R
    próbáltam aktuális ab-vel, régebbivel is, hw info 64-gyel is, az semmit nem ír sehova
    5600 xt a vgam yt tutorialokat átnézve teljesen random kinél jó és kinél nem jó

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz gbors #52 üzenetére

    Megnezem a sajat benche mit mutat, ugy remlik cpu-t is
    Vulkantol fuggetlen ennyit jelenit meg az ab osd-je
    Rage2-nel pl sokkal kevesebb terhelest mutatott cpu-ra, de biztos van hatterben monitorozo is mint a gpuz is ami logol

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • jokeph

    nagyúr

    válasz gbors #66 üzenetére

    :K
    így is van. De ha úgy írom a difit, hogy 4k-val drágább, máris nem tűnik olyan vészesnek.
    A Vega 8-as IGP kocagémerkedni megteszi, az Intel (U)HD Graphics 6xx akármelyik az max pasziánszozni jó. ;]
    kíváncsi leszek a Navis APU-kra. :U

    RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

  • jokeph

    nagyúr

    válasz gbors #68 üzenetére

    Még mindig szebbnek, mint a +20% árdifi. mediumon el lehet vele lenni, persze azért senki ne várjon rengeteg FPS-t. :DDD Másképpen megközelítve, az Intel IGP alkalmatlan kb. bármilyen játékra, még low-on is kompromisszumos.
    Sebaj, ultimate netezős gépek lelkévé fog avanzsálódni a 2200G, legalábbis nálam majd a jövőben, ez fogja váltani a veterán C2D T9300-at, ami egyébként még mindig megteszi böngészgetni meg YT-on videózni, 720p-ig (a lap IGP-je itt nem játszik régóta, Intel GMA X3100), jelenleg (kivéve ma, mert dolgozom) is erről nyomatom a műhelyzenét + aktívan olvasom a fórumot.
    Vagy, belehajítom az RX 550-es VGA-t... elég sok mindent támogat. :U

    RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

  • Chaser

    titán

    válasz gbors #92 üzenetére

    akadások/rángatások a rossz 0,1% low-1% értéktől van amit a 4 mag produkál, mai viszonylatban viszonylag gyenge ipc-vel és nem túl acélos órajellel, ez még mindig vga-tól független

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz gbors #94 üzenetére

    te pedig többször leírtad, hogy a 4 mag miatt ez meg az nem lehet, pedig de, lehet, nyilván aki tapasztalta behaluzta magának, és azért van erről csillió yt teszt is
    ha nem akarsz kommentet tiltsd le sztem

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz gbors #96 üzenetére

    csinálsz egy tesztet, hány játékkkal is? - nyilván abból főzünk ami van, az a része nem gond -
    aztán nyomsz egy konklúziót, ami enyhén szólva is megkérdőjelezhető már csak a kevés tesztalany miatt is
    mivel páran nehezteljük, korrigálod
    nehogy én érezzem már magam kellemetlenül, ha valaki ír válaszolok neki
    páran itt rajtad kívül is tesztelgettünk játékot, a konklúzió az, hogy ez erősen adott játék függő, 20-30-as listából talán már lehetne látni pontosabbat régi-új-legújabb címekkel, vegyes motorokkal
    lehet szó szerint előbb se mondtad, hogy a mag volt kevés, csak diszkréten sugalltad ((( :
    "1060ti-vel aligha"
    ez nem vga függvénye, ha a vga tudja a 60fps-t stabilan, de mégis beesik a játék 60 alá, megzizzen' bedöcög', ki hogy hívja, akkor annak a játéknak kell az adott beállításokhoz egy cpu szint amit az adott cpu nem ér el, nem tud biztosítani folyamatosan
    ha visszaemlékszel még az első zenekre, mikor bejöttek az 1800-ak rengeteg yt teszt volt, akkori intelek 4c/8t felállásúak voltak, elég jó ipc-vel és órajellel, mégis rengetegen beszámoltak arról, hogy kevesebb ugyan a min fps mint egy jól meghajtott intellel, de nem zizeg' be a játék
    valamikor onnantól kezdett tesztekben megjelenni a 0,1% low érték is, előtte azt kb senki nem is mérte
    ha nem vagy kíváncsi rá amit mondok, akkor átugrod, majd ha rajtad kívül jeleznek még 2-3-an legalább h unják, akkor majd nem válaszolok a továbbiakban, attól hogy királyi többest használsz még e/1 vagy egyelőre
    de nyugodtan fordulhatsz moderátorhoz is, mert a te topikodban a te mondandóddal nem értek egyet
    egyébként egyszer sem írtam hogy nincs "6 mag alatt élet", de amíg lehet kapni 1600af-et újan 31-2e ft-ért, semmi értelme nincs pár ezer ft-tal olcsóbban szimpla 4 magost venni, illetve azt is mondtam, nem rx570 vagy bármi egyéb függvénye egy játék cpu igénye, és ezt továbbra is tartom, és úgy néz ki nem egyedül én gondolom így

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz gbors #99 üzenetére

    ahhoz teszteket kell írni hogy lássam mit használnak a játékok nálam? lemaradtam valamiről
    sztem ha egy játék 90%-ban használ 6 magot, az épp elég konkrétum ahhoz, hogy kevés neki a 4, bár ki tudja, lehet ezt a nasa-val le kell okéztatni, és akkor számodra is elég konkrét lesz
    ha egy játék 30%-ra terhel 6 magot, akkor meg nyilván elég neki 4 is, bár ki tudja a mai világban, és az se biztos hogy 85% gpu loadnál 90% cpu használat mellett mitől esik be az fps 60 alá, valószínűleg mert kék az ég, de nem biztos
    nyugodtan menj moderátorért a királyi többeseddel együtt, nagyon felnőttes
    flame ez akkor lesz kedves uram, ha csak nekem lennének ilyen tapasztalataim, de így olvasgatva a topikot nem azt látom
    1060ti valóban nincs, ez jogos ( : mivel napokban vagy 30 vga-t nyálaztam át rx-ektől kezdve ti-ken át a superekig, így benéztem

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • NandoXXL

    senior tag

    válasz gbors #99 üzenetére

    Itt úgy is Ryzen 1200 OC-s (tuningolt) órajel lett hasonlítva stock (gyári) órajelű Ryzen 1600-hoz.
    Tehát: 1060Ti Allowed :DDD

    Egy publikus cikkben, illő lenne stock to stock és oc to oc. Kiemelve, nincs oc garancia, hány termék végzi vissza küldve :D sokan olvassák, és nem fogják érteni sem azt mit akartál, sem azt amit írtam :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • jokeph

    nagyúr

    válasz gbors #103 üzenetére

    +1. :K

    World War Z még érdekes lehet 4c/4t vs 6c/12t viszonyában is. :U
    Minap feltoltam a partys gépre, ebben egy i3-7350k figyel HT OFF-al és 4,8-ra húzva.
    RX 460 4 GB a VGA, és 1680*1050 a felbontás, lefuttatva a játék beépített benchmarkját (3-szor), a grafika medium körül van, amit automatán belőtt magának, szép diavetítás volt 15-45 FPS között....
    Gondoltam egy merészet, és visszakapcsoltam a HT-t. :D
    És lőn 40-60 FPS. ;]

    [ Szerkesztve ]

    RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

Új hozzászólás Aktív témák