Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gbors

    nagyúr

    válasz huskydog17 #23 üzenetére

    Hú, masszív félreértésben vagyunk. Én nem ajánlgatom, meg nem érvelek a négymagos mellett - szimplán csak megállapítottam, hogy xy feltétel mellett az is használható, és kevesebb kompromisszumot igényel, mint azt gondoltam volna.
    Ha vásárolni akar valaki, akkor a feltételek közé bejön az is, hogy az sokkal olcsóbb legyen, mint az 1600 - ami az 1200-ra igaz, az 1300x-re viszont nem.

    A videokról:
    - Egyrészt a multi játékok rögtön kiesnek, a cikk single-ről szól
    - Az 1% low értékeket látom a grafikonokon, de az 1300x-hez nincs video, úgyhogy csak a nyers számot látom, azt nem, hogy mit jelent ez a megjelenítésben
    - A másik videoban van OC-s 1200, nézd meg 6:30-tól
    - A Witchernél és a RotTR-nél látom a frametime-ot, tényleg csúnyán fest, ellenben nem látom a problémát - simának tűnik a játék az 1300x-szel is. Talán a videokártya frame pacingje eltakarja az ugrándozást?
    - A Metros videot nem értem. Szarul működik a játék - ezt csinálja a hatmagoson is nekem.

    Igen, az 50% sokkal több, mint a semmi, és pont ezt hozná a 7600k a jelenlegivel szemben. Úgy jön képbe, hogy négymagos, és a cikk pont arról szól, hogy van-e még ezeknek létjogosultsága.

    (#24) nalaca000: mértani közép az, számolj nyugodtan utána :)

    Spoken like a true emperor / Spoken like a true conqueror / Spoken like a true... terrorist

Új hozzászólás Aktív témák