Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz janeszgol #18 üzenetére

    Egyébként egy réteg van rá, magam is meglepődöm aki már hajlandó többet fizetni a cuccokért, mert az igényes, dokumentált, szép. A telóm az a legdrágább volt a piacon és noperc alatt elment. Mert rendes garis, tonna papírral és tényleg hibátlan, de szó szerint mintha most bontottad volna ki. És ugye 190k helyett 75k nem pénz már, aki nem új fétises annak tökéletes.
    De ebből marha kevés van.

    Ezt már az a srác írta be az eladó szifon alá, aki csinálta a telót az eladónak. Hirdetésben már csak a csíkos kijelző volt. És ez átlagos. Nem gond, ha valaki henköl, a gond, amikor kimarad az infó.

    Előző tápom? Ugyanez. Nick1 vette újonnan. Aztán baja lett. Megcsináltatta Nick2. Baja volt így is néha, így beírt Nick1 a tápos topikba. Nem volt rá megoldás. Eladta, úgy, hogy beírta mi a baja, gombokért, tényleg pár ezresért. Megvette Nick3. Az is írt, hogy hát szerelgeti, de nem érti. Ezután már okosítva, a hiba és javítások mentesen eladta hibátlanként Nick4-nek, tripla árban. Neki is voltak bajai, ő már nem írt sehova, a hirdetésbe sem, de nem töröltek hirdetést így megmaradt a kapocs a többiekhez. Na ezután megvettem én (Nick5) annyiért amennyiért Nick3 árulta. Majd utána írtak priviben 2 napra rá, hogy hopika, tényleg minden okés? Mert már a fél világ megvette és eladta és hát gyanús. Nálam még ennyi idő alatt nem dobott hibát, de hirdetés lekerült, Nick6 vett németben valami akcióban egyet újonnan fele árban, azt megvettem pecsétes garipapírral és számlával, ezt meg eladtam Nick1 árában bácsinak (Nick7) , hogy ha tényleg jó lett, van olcsón tápja és befejeztem, azóta örülök magamnak.

    Egyfelől micsoda izgalom visszakövetni és kinyomozni mekkora sufnizások és mutyizások mennek az aprón, másfelől ez is remekül mutatja mennyire semmi értelme pár ezrest spórolva beleugrani a fekete lyukba.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák