Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • totron

    addikt

    válasz Tikakukac #33 üzenetére

    Rendben, kikérés visszavonva és beismerem, pontosan nem látom át mivel kapcsolatban tartasz a pletykagenerálódástól, de rosszat nyilván nem akartam a fejedre hozni.

    de a saját terében már ugyanoda kerülnek a súlyozott átlagok sajnos
    Alátámasztásban, annak alaposságában nincs hiány és nem is arról van szó, hogy nemtetszőség okán ki akarnám zárni a valóságot, de ha ez tényleg ennyire így van, rendszer szinten miért nem történik változtatás, változás? Értem, hogy van egy alap morál a résztvevők részéről, de az összekötő közeg is a történet része - méghozzá felelős része - a szabályokat/szankciókat is az hozza elsősorban.

    A beszerzés értelmi atyja nálatok egyébként ismeri a "végül az olcsóbb a drágább" mondást/szabályszerűséget? Erre írtam az ilyen nincs-et, hogy az egy dolog, hogy szivatják a dolgozót, de kinek, hol éri ez így meg? Lyukas teknő segítségével fotonnal feltölteni ablaktalan ház szobáját munkakörön sem csodálkoznék e mellett (nem bántásból).

    Torz képet nem akarok, ahogy felesleges köröket sem, de említetted, hogy van amit kénytelen vagy saját zsebből - most akkor összefolyik a céges beszerzés a saját zsebeddel? Én így értelmeztem azt a mondatot (több hozzászólásodban is). Ha meg félreértettem és nem kényszer, akkor minek szivatod magad magánban? Ott sem kellemesebb. Általánosságban sem tiszta egyébként, hogy melyik vetületét ecseteled éppen, ezt csak így visszajelzésként. De értem, a céges rész akkor viszonylag rendben van. Akkor viszont az összemosódás mértéke és miértje és a magánban való önszivatás miértje az elsődleges kérdéskörök.

Új hozzászólás Aktív témák