Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • osonte

    senior tag

    válasz D@niel #565 üzenetére

    Nekem azért nem jött elő, mert nem teljesképernyős gesztusvezérlést használok, de most átkapcsoltam arra és nekem is csinálja.

    Amennyiben nem használod a Google ikont és ezt a funkciót, akkor le tudod tiltani és a probléma megoldva:

    Telefon:
    Beállítások -> A telefonról -> MIUI-verzió sort addig nyomkodod, amíg ki nem írja, hogy Ön már fejlesztő, utána:
    Beállítások -> További beállítások -> Fejlesztői beállítások -> USB-hibakeresés (ezt kell bekapcsolni)

    Rá kell dugni a számítógépre és lehet a fájlátvitelt választani, majd a számítógépen ezeket a lépéseket kell tenni:

    Innen le kell tölteni a zip fált: [link]
    A tartalmát kicsomagolni a C: meghajtón egy "adb" nevű könyvtárba, úgy hogy az adb.exe fájl ide kerüljön. (Vagyis így kell lennie c:\adb\adb.exe)
    Start menü -> Parancssor (jobb egérgomb -> Futtatás rendszergazdaként)
    El kell navigálni a C:\adb könytárba (pl. így: "cd c:\adb")
    Ezeket kell beírni:
    adb devices (itt kérdezni fog a telefonon, azt le kell okézni - csak első alkalommal, utána már nem, a lényeg, hogy így látszik a csatlakoztatott telefon)
    adb shell pm uninstall -k --user 0 com.google.android.googlequicksearchbox

    Később vissza is tudod kapcsolni, ha mégis valami miatt kell, akkor ezt kell beírni:
    adb shell cmd package install-existing com.google.android.googlequicksearchbox

    Próbáltam érthetően leírni, remélem sikerült.

Új hozzászólás Aktív témák