Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • f.i.s.h.

    csendes tag

    válasz novinyul #768 üzenetére

    Hát az túlzás, hogy én raktam fel: pénteken ülök a munkahelyen, gondoltam ránézek a telefonomra, felemelem és nézem, hogy kéri a SIM PIN-t... Nem tudom, mit nyomhattam meg véletlenül, de anélkül, hogy elinditottam volna a telepítést, felment rá a hivatalosnak jelzett béta...

    Nem nyomkodtam szét azóta, de se kisebb problémát, se olyasmit, ami miatt kidobnám az ablakon a telefont, egyelőre nem láttam. Talán mintha nagyon minimálisan lassabb lenne, de lehet, hogy csak beképzelem magamnak.

    Az kicsit bosszant, hogy látszólag csak úgy települt a frissítés - persze lehet, hogy én varázsoltam (= bénáztam) valamit úgy, hogy észre sem vettem.

    Egy dolog nem tetszik, de ez már a frissítés előtt is előjött: ha megnyitom a Facebookot, kb. 2 másodperc múlva olyan, mintha újra betöltene, de anélkül, hogy bármit csinálnék. Ezt minden Facebook indításnál látom.

    Illetve ma vettem észre, hogy ha fekete témánál keresek a kontaktok között, a keresősáv teljesen fehér és nem látom, amit beírok. Ezt sem díjazom különösebben.

    Egyelőre ennyit tapasztaltam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák