Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • neooen

    aktív tag

    Nem olvastam végig az összes hozzászólást, de az első ötvenből ez mindent vitt:

    "Nem kell zsebben hordani és meg van oldva. Aki ilyen méretű telefon vesz az tanuljon meg vigyázni is rá. Ez nem is antennagate mértékű dolog, a készülék nem IP szabványú, kár elvárni military körülményeknek való megfelelést."

    Az Apple elérte, hogy az emberek a telefon zsebben hordását extrém körülménynek tekintsék sőt, hogy telefont egyáltalán nem is szabad zsebben hordani, egy új korszak kezdődött. :C :DD
    - "JÉZUSOM, mit csinálsz máááár?!?!"
    - "Elteszem a telefonomat, mit csinálnék?!"
    - "A zsebedbe?? Te nem vagy normális!!! Élj veszélyesen bánom is én, de én ebben nem veszek részt, végeztem ezzel a barátsággal"
    :DDD

    Semleges értékelés oka: Az eladott vidokártyán a HDMI bemenet miniHDMI volt, amit én soha nem használtam és fel sem tűnt, hogy az nem a "hagyományos". Ezt nem jeleztem, ami a vevőnek kellemetlenséget okozott.

  • neooen

    aktív tag

    válasz Parallaxis #242 üzenetére

    És onnantól kezdve, hogy a te fejedben meg sem fordul, hogy a zsebedben hordd, már nem is lehet abban, illetve ha mégis így jársz el, akkor azt csak is saját felelősségre tedd, mert az már extrém körülménynek számít?! A férfiak nagy többsége márpedig zsebben (is) fogja hordani. Lehet nem Japánban, de fogják egy páran. Ne csak 165-170 centis magasságban gondolkozz, tehát nem csak te létezel ;] .
    Az, hogy te ebben fallikus jeleket látsz, az szintén problémákra utal...
    Egyelőre még nem tudjuk biztosra, hogy mennyire reális ez az elhajlik probléma, de ettől függetlenül sem hiszem, hogy hátrányunk származik abból, ha masszív, strapabíró telefonokat készítenek nekünk a gyártók...

    [ Szerkesztve ]

    Semleges értékelés oka: Az eladott vidokártyán a HDMI bemenet miniHDMI volt, amit én soha nem használtam és fel sem tűnt, hogy az nem a "hagyományos". Ezt nem jeleztem, ami a vevőnek kellemetlenséget okozott.

  • neooen

    aktív tag

    válasz mrlujoak #261 üzenetére

    +1

    Semleges értékelés oka: Az eladott vidokártyán a HDMI bemenet miniHDMI volt, amit én soha nem használtam és fel sem tűnt, hogy az nem a "hagyományos". Ezt nem jeleztem, ami a vevőnek kellemetlenséget okozott.

Új hozzászólás Aktív témák