Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BoC1ka

    senior tag

    válasz assemble #3 üzenetére

    Csak nem gondoljuk hogy az apple majd biztos meg fogja engedni a teljeskörű betekintést...de apple helyett írhatnánk bármi céget.

    YNWA

  • marchellow

    tag

    válasz assemble #3 üzenetére

    "2/ The three point bend test:
    This tests carefully avoid showing us what's happening near the weak point, which is near the volume buttons, hidden via the camera angle.
    What we see is the phone is being bend by the pressure, but don't have the opportunity to observe the "after" and evaluate if the device is still flat."

    és ezt mégis hogy kéne elképzelni? ezeket a teszteket a prototípusokon és a közvetlen gyártásba menő példányokon is lefutottak jópárszor. továbbá sejtem hogy nem szemrevételezéssel ellenőrizték a végeredményt és azt is feltételezem, hogy ha ettől a teszttől meghajlott volna nem engedik tovább, amíg ki nincs javítva.
    de nem vagyok minőségellenőr, cáfoljatok meg.

    tehát az az állítás, hogy az "utána" állapot nem mutatásával akarják elmismásolni, szerintem nettó marhaság.
    biztos vagyok benne, hogy ezen a három pontos hajlításos teszten átment, ezt nincs értelme megkérdőjelezni (ettől függetlenül lehet hogy másféle teszteken elbukna, de ezeket nem tudhatjuk).

    továbbra is fenntartom hogy meghajolhat a cucc, sem megerősíteni, sem cáfolni nem tudom, mert nincs a birtokomban ilyen készülék, de a fórumos bizonyítékokat fenntartásokkal kezelem.

    a korrekt módja ennek az lenne, ha egy független cég ugyanazokat a hajlításos teszteket elvégezné egy csomó készüléken gépekkel, ellenőrzött körülmények és erőhatások között. szerintem ez tök hasznos lenne és senki nem mondhatná, hogy apple propaganda, sem azt hogy egy random videós gyerek pitizik a youtuberól csorgó centekért. de tőlem akár a konkurencia is megcsinálhatná, ahelyett hogy vicces képeket fotosoppolgatnak a twitterre.

Új hozzászólás Aktív témák