Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • puttputt

    őstag

    válasz hcl #45 üzenetére

    Nagyobb baj, hogy a fogyvédnek sincs rendes jogköre. Ha röpködnének a bírságok, máris megérné normálisan viselkedniük.
    Jól látod, ha komolyabban lenne véve... Vagy az, vagy egy másik, akár önsegélyező-szerveződő társulat?

    "Ez mondjuk több sebből vérzik, mindenki rohadék volt ezekben a témákban. Pedig ezek tök jó szolgáltatások. Ahogyan a közösségi oldalak is jó dolgok lennének, ha nem kémkedésre, és reklámozásra lennének használva."
    Pontosan! Ez távlatokban mérhető hatékonysági, fejlődési opciókat nyújtana, ha mondjuk a közösségi oldalak a gyors ügyintézést és nem az adatgyűjtést meg pénzfejést céloznák. Mert így ugyanott vannak, vagyis még lejjebb, mint anno az egyeduralkodó telefonközpontok, vagy papírnyelő bürokráciai központok. A Kormányablakokról is meséltek ismerősök rémsztorikat (nekem mondjuk elég jó velük a tapasztalatom), hogy 3x kellett visszamenni 1-1 lépés miatt, s mindig csak adott lépés után mondták, hogy a következő dolog is hiányzik. Persze ez már az ügyfél szívatása egy olyan processzel, ami sajnos kötelező. Ott könnyebben bejátszanak ilyesmit..

    Volt nagyon kellemes meglepetés is. Pár szolgáltatásnál mérgelődtem, hogy miért nem tudom cserélni a telefonszámot, miért kell hozzá új profil, stb. Persze IT biztonság miatt, illetve ott tényleg 1 nap alatt lecseteltem az ügyintézősökkel az egészet.
    Vagy amikor kérdeztem egy app tulaját, miért nem tudom átírni a felhasználói nevet, rögtön mondták, ez úgy kimaradt a processzből, de nyugodtan kreáljak újat, majd ők törlik a régit (amibe véletlen túl sok személyes adatot tettem, ezért akartam átírni).
    Nem is az ilyenekkel van a baj, s persze nekik amellett hogy eszükbe se jutott "felhívni" hogy "jobban értsék" a kontextust, profi módon megoldották, és tényleg, azon a csatornán át, amit én, mint ügyfél preferáltam. Így nyilván könnyebben megtartanak minket, mintsem hogy érezzük magunkat megtisztelve, hogy "tulajdonolják" a személyes adataink, s használhatjuk (sokszor nem kevés pénzért), amit úgy-ahogy nyújtanak.

    :LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

Új hozzászólás Aktív témák