Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D@niel

    addikt

    válasz Spec #4313 üzenetére

    Ez így jó, teljesen.
    Igen, tegnap letekertem kb. 50%-ra, így jött ki.

    @Alarikman: Nézem, az első 2021 márciusi gyártás, ez a második - jelenlegi - 2021 júliusban jött le. Remélem, jobb konstrukció.

    Most nézem a telefonos dobozaimat, ez a harmadik alkalom, hogy egy konkrét telefon 2x megvan egymás után, a múltban iPhone 3gs-, és HTC one V-vel történt ugyanez=)

    [ Szerkesztve ]

    𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

  • D@niel

    addikt

    válasz Spec #4313 üzenetére

    Na, akkor menjünk bele:
    Úgy állok, hogy az előző jó lesz donornak (kijelző, hátlap, akksi, minden hibátlan), ami most lett meg pedig, azon nem lesz komoly igénybevétel (call of duty mobile, gyorstöltés, gps közben töltés, ezek off), és bejött még a képbe egy, a családban levő Redmi 9, ami hibátlan állapot.

    Arra gondoltam, hogy a hosszabb utakra a Redmi jól fog jönni, azt fogom használni gps-re. A Gmaps-ban van offline térkép, jól működik minden süti, de a Waze nekem szükséges, jobban preferálom, bármi van az úton, tudok róla, traffipax - ehhez pedig online kapcsolat szükséges.
    Melyik a jobb, gps-hez x3p-vel megosztani a netet Redmi-nek (azaz, 4-5-6 órán keresztül hotspot aktív a pro-n), vagy menjen simán x3p gps-re, töltés nélkül? Tegnap tapasztaltam, hogy kb. hideg maradt, tényleg minimálisan dolgozott, pedig 6 óra, az 6 óra.
    A sim-kártyás áthelyezés nyűg minden alkalommal.

    Mit gondolsz?

    [ Szerkesztve ]

    𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

Új hozzászólás Aktív témák