Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Spec

    őstag

    válasz zsiz #885 üzenetére

    Én nem használok, de ha már töltés, akkor elmondom egy tapasztalásom ezzel kapcsolatban. Én a hozzá adott gyorstöltővel szoktam tölteni a telót, és USB-n keresztül, csak a kábelével.
    A gyorstöltővel kb. bő 1 óra alatt felnyomja szinte maxra és még csak fel se melegszik tőle, talán enyhén langyos lesz, viszont az USB kábelen keresztül meg gyakorlatilag fél napig tölti, mire full lesz, kb. 10-12 órát simán. Ez normális, hogy ilyen lassan tölti?
    Az előző telómnak asszem 4500 mAh-s akksija volt, és azt az USB-n keresztül nagyjából 4-5 óra alatt feltöltötte. Ez meg simán a duplája minimum.
    Ráadásul azt vettem észre ha csak a kábelével töltöm fel fullra, utána mintha jóval gyorsabban merülne. Ha simán a gyorstöltőjével töltöm fel, lazán kibírja a teló 1,5-2 napig is. Tegnap előtt este kábellel töltöttem fullra, reggel levettem a töltőről, és du. 2-re már 53%-on volt, estére meg 12-őn. Lehet valami összefüggés, vagy csak beleképzelem? :D

    "They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

Új hozzászólás Aktív témák