Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    válasz sugarforce #2237 üzenetére

    TrueMotion és tekerés probléma: A TV-n biztosan ki volt kapcsolva, azt ellenőriztem. De ennél bővebben nem vizsgáltam.
    A NAS és a TV is dróton van. Fájlmásolás kitölti a gigabites hálózati sávszélt, így ez fel sem merülhett mint probléma. Egy 1,5GB-os mkv-t adtam neki első próbának.

    DLNA: Hát lehet, hogy "gyeszera"... Nincs összehasonlítási alapom, mert a többit még nem próbáltam. Most éppen keresem az utam az Xpenora váltás miatt... Azt viszont tudom, hogy az eddigi megoldással a legnagyobb problémám az volt, hogy némelyik mp4-ben nem lehetett tekerni... Ezen kívül stabilan és jól működött. Feliratokkal sem volt gond. A külső és belső feliratok jó kezelése meg elég magas prioritású igény.
    Ajánlottak az Xpeno topikban több megoldást. Elkezdtem kipróbálni őket. Plex volt az első a sorban.
    Megpróbálom még hátha csak beállítás kérdése a dolog... De alapvetően nyitott vagyok mert ha jobb a serviio akkor könnyen elengedem a Plexet. Csak jó lenne látni valami összehasonlítást ezekről, hogy melyik miben jobb/rosszabb...

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák