Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kékes525

    félisten

    válasz Воланд #37 üzenetére

    OK. Ezt elfogadom, de egy tolvaj a kapcsolataimmal nem sok mindent tud kezdeni. megtudja, hogy sok millió forintom van. Ellopni viszont nem tudja, mert pc-ről és nem mobilról intézem az ügyeimet. Másrészt a számlám limitálva van és az elvesztéskor rögtön le is tilthatom. Annak szükséges, aki pénzforgalmait és üzleti ügyeit a telefonról bonyolítja. Viszont az átlag felhasználó nem. Az üzletire pedig legtöbbször, ha van egy kis esze, másik telefont használ és azt már védi. Sőt sok cég kötelezi is dolgozóit a magán és az üzleti beszélgetések elkülönítésére.

    (#39) expander: Nem, nem fordult elő és az átlagfelhasználónál sem hiszem hogy előfordul. Amikor szükséges (otthon és a munkahelyemen van PC).

    [ Szerkesztve ]

    Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

  • gabancs

    addikt

    válasz Воланд #37 üzenetére

    Akkor nézzük a valós életet.

    Elloptam a telefonod, és látom, hogy Kacz Gizával sokat csetelsz. Lehet, hogy meg is volt.

    1; fingom nincs ki az a Kacz Giza
    2; nem érdekel.

    Bejelentkezek a neveddel különböző fórumokra, és irkálok a nevedben marhaságokat. Biztos nagy kaland, de max. 10-12 éves korig.

    Veszek neked 10-12 alkalmazást. Miért is tenném? Azt sem tudom ki vagy. Ez maximum személyes bosszúként állná meg a helytét.

    A telefonnal fizetés meg még nem annyira elterjedt, nem is tudom, hol tudnék vele fizetni.

    A bankolást nem ismerem, nem is tervezem mobilon használni. De feltételezem, hogy kell valami azonosító, hogy használhassam. Nyilván nem sms, mert ha ellopják a telefont akkor ugye értelem szerűen nem véd semmitől. Józan paraszti ésszel úgy gondolom, hogy nem tudnám használni, erre azért oda figyelnek.

Új hozzászólás Aktív témák