Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m1lan

    őstag

    válasz Szakiii #148 üzenetére

    Az üzletben, ahol dolgoztam, hárman váltottunk kínai telefonról (Honor 10, P20 Pro, Redmi 5A) Samsungra. Én Note 9-re, a másik két kolléga S10-re és S10 Plus-ra. Tesco üzletsorról beszélünk, brutálisan árnyékol az épület, elhelyezkedéstől függően 1 vagy 2 csík 4G térerő van. A két Kirin 970-es Huawei és a Snapdragon 425-ös Xiaomi ennek ellenére használható volt mobilhálózaton internetezésre, a Samsungokkal viszont gyakran a szöveges Messenger üzenetek sem mentek el, kénytelenek voltunk WiFire váltani.

    Egy harmadik kollégámnál még durvább volt a váltás. J5 2015-ről váltott A40-re, és nem értette, hogy miért nem töltenek be a Youtube videók ott, ahol a J5-tel még simán tudta nézni. A válaszra sokáig én sem jöttem rá, aztán a J5 specifikációs táblázatában elég hamar megtaláltam a választ. Az még Snapdragon 410-zel volt felszerelve... :)

    Együtt lehet vele élni, mert a legtöbb helyen azért szerencsére nem olyan pocsék a térerő, hogy ennyire durván kijöjjön, mint mondjuk nálunk az üzletben, de ez is egy eléggé negatív Exynos feature.

    Mindkét lábamat odaadnám egy Snapdragonos Note 9-ért, számomra a tökéletesség netovábbja volna. :DDD

    Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

Új hozzászólás Aktív témák