Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • - = Zk = -

    félisten

    válasz hombre[EU] #139 üzenetére

    érdekes, epic store előtt is jelentek meg játékok, annak ellenére, hogy a "Valve fejeseit hizlaltam"... sőt, még fognak is..

    van játék, ami elérhető Steamen és Originen is ugyebár.. van mindkettőm... de 1 játék 1 helyen van, nincs duplán..és új klienst nem "nyitok" csak mert ott előbb jelent meg.. :N
    így vagyok az Epic-el is... minek legyen +1 kliensem, ha majd úgyis jön oda játék, ahova szeretném venni?! amúgy is csak 1 évig Epic "ekszklúzív" egy játék.. (amik érdekelnek!)

    értem én, hogy az Epic szeretne kihívója lenni egy Steamnek, de ezt perpill azzal éri el, hogy 1 évre "levédeti" a játékok egy részét.. és ennyi. ha mondjuk a játékok, amiket "vesznek 1 évre" véglegesen csak ott lenne elérhető, akkor elgondolkodnék, hogy regelek, hiszen monopolhelyzetet teremtett.. akkor nincs x...

    " Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Új hozzászólás Aktív témák