Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bmandi

    újonc

    ngoofy tanácsára megvettük az Electrolux EWT41262TW. Jupíííí:-) Remélem, hogy minden rendben lesz vele. Elindítottam rajta egy rövid programot ruha nélkül, hál' Istennek nem produkálta azt, amit Aske írt. :N Majd írok a további fejleményekről. Meglehetősen kritikus tudok lenni mosógép ügyben. Van egy 14 éves Whirpool AWT 2056-osom, meg volt kímélve, de biztosan jobb állapotban van, mint anyósom 4 éves Whirpoolja, aminek már elkezdett korrodálni az ajtaja....folyt. köv Electrolux ügyben. KÖSZÖNÖM A HASZNOS KOMMENTEKET! Mindenkinek szerencsés gépvásárlást kívánok!

  • bmandi

    újonc

    Sziasztok,
    Az új Electrolux EWT 41262TW ruhamosásra is kipróbálva és őrült módon elkezdett táncolni a centrifugázáskor. Mi lehet a gond? A lábakat úgy csavartuk, hogy tökéletesen vízszintben legyen a gép, vízmértékkel ellenőriztük. megpróbáltuk alátenni azt a fekete, mosógép alá való gumiszőnyeget, de nem segít. A mosógép fel akarja törni a padlóburkolót. Hívtam a madaras tesco-t, ahol a gépet vettük, hogy 72 órán belül vagyunk és vinném vissza a gépet, kérem az árát. Azt mondta a központi ügyfélszolgálatos hölgy, hogy a hibát szakszervizben kell bejelentenem 3 munkanapon belül és ők mondják meg, hogy valóban nem jó a gép. A szerviz ad egy cserére jogosító igazolást. Mondtam, hogy nem kérünk cserét, a pénzt kérem vissza, ezért telefonáltam 72 órán belül.Azt mondta a hölgy, hogy a cserére jogosítóra adják vissza a pénzt a madaras tescoban.
    Kérhetnék segítséget, hogy vajon miért centriz úgy a gép, mint a békebeli energomatok? Nem töltöttem túl a gépet, sőt, igyekszem kevesebbet beletenni, mint a max. töltet, hogy nem maradjon benne mosószer. Max. 4 kg ruha lehet benne.
    Hálásan köszönöm!

  • bmandi

    újonc

    Sziasztok,
    Igen, meg van a hiba. A dobrögzítő csavarok. Elmondanám, hogy beüzemelés előtt leültem és végig (!) olvastam a magyar nyelvű használatit. NINCS benne, hogy el kell távolítani a dobrögzítőket. Az benne van, hogy a lábakkal tudom vízszintebe hozni és milyen csatlakozó, meg vízcsatlakozás stb... de a legfontosabbra elfelejtették felhívni a figyelmemet. Van egy piktogrammos beüzemelési ábra egy külön lapon, de semmi extra figyelemfelhívás nincs a dobrögzítő csavarokra vonatkozóan. Az ismerős mosógépszerelő hívta fel a figyelmünket a hiányosságra. Még jó, hogy a szervizt fel nem hívtam....hibásnak érzem magam, de a gyártó is lehetett volna körültekintőbb ebben a témában. Mondjuk az ECO, meg TIME MANAGER feliratok helyett egy erre utaló feliratot is rátehettek volna. Köszi mindent!

  • bmandi

    újonc

    Electrolux EWT 41262TW 1,5 éves mosógép feladta a harcot.Egyik programot sem hajlandó csinálni. Az előző mosás után nem nyomta ki a vizet. Kiszedtem a ruhát. Elfordítom a prg tárcsát, startot nyomok és pár msp múlva elkezd szakaszosan sípolni és pirosan villog a start gomb. Magyarul hibát jelez. Valakinek 5let?

Új hozzászólás Aktív témák