Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RudY

    addikt

    válasz bmandi #409 üzenetére

    Most üzemeltem be egy ugyanilyen gépet (Electrolux EWT 41266TW). Nem lehetséges, hogy kiállított darabot kaptál, aminek éppen ezért hiányos volt a csomagolása? Ugyanis a csomagolás felő kartonján is jól látható a 3 csavar eltávolítására utaló ábra, plusz a legnagyobb csavar helyére kerülő műanyag dugó behelyezése is. Ezen kívül van egy önálló, négyoldalas üzembehelyezési útmutató, ahog teljesen egyértelmű ábrákkal van minden részletesen levezetve.
    Nálunk egy 5 éves Whirpool AWE6720 került leváltásra. Ez a második Whirlpool volt, de többet nem erőltetjük. A tenyérnyi rohadás foltok, a tisztíthatatlan mosószer adagoló (új ára 20 ezer körül) és a betegeskedő szivattyú elvette a család kedvét. Ugyanakkor a fűtőszál 5 év után is teljesen vízkőmentes volt, de ez a mágneses vízbevezető csőnek köszönhető, amit még kb. 10 éve vettem valamelyik Cora áruházban. Azóta se nagyon láttam sehol. Aki esetleg talál ilyet valahol, annak nagyon ajánlom! Hideg-melegvizes, vízstop, és garantált vízkőmentesítés. Sajnos nálunk akár 2-3 hetente lehetne (kellene) a vízforralót, kávéfőzőt vízkőmentesítni.
    Aki a Zanussi, Electrolux, AEG csoport felől érdeklődik, annak a ajánlom a [markabolt.hu] oldalt. Korrektül működik az összehasonlítás funkció, minden típushoz letölthető a kézikönyv. Így derülhet ki leginkább, hogy a látszólag hasonló modellek közötti 5-10 ezer ft-os árkülönbség egyáltalán mi is lehet.
    Az elsős néhány mosás alapján az EWT 41266TW modellt betenném az ajánlott kategóriába.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák