Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bmandi

    újonc

    Sziasztok,
    Az új Electrolux EWT 41262TW ruhamosásra is kipróbálva és őrült módon elkezdett táncolni a centrifugázáskor. Mi lehet a gond? A lábakat úgy csavartuk, hogy tökéletesen vízszintben legyen a gép, vízmértékkel ellenőriztük. megpróbáltuk alátenni azt a fekete, mosógép alá való gumiszőnyeget, de nem segít. A mosógép fel akarja törni a padlóburkolót. Hívtam a madaras tesco-t, ahol a gépet vettük, hogy 72 órán belül vagyunk és vinném vissza a gépet, kérem az árát. Azt mondta a központi ügyfélszolgálatos hölgy, hogy a hibát szakszervizben kell bejelentenem 3 munkanapon belül és ők mondják meg, hogy valóban nem jó a gép. A szerviz ad egy cserére jogosító igazolást. Mondtam, hogy nem kérünk cserét, a pénzt kérem vissza, ezért telefonáltam 72 órán belül.Azt mondta a hölgy, hogy a cserére jogosítóra adják vissza a pénzt a madaras tescoban.
    Kérhetnék segítséget, hogy vajon miért centriz úgy a gép, mint a békebeli energomatok? Nem töltöttem túl a gépet, sőt, igyekszem kevesebbet beletenni, mint a max. töltet, hogy nem maradjon benne mosószer. Max. 4 kg ruha lehet benne.
    Hálásan köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák