Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dracula

    senior tag

    válasz ng0ofy #242 üzenetére

    Köszi a választ!

    Az egész témát elolvastam előtte, tehát nem olvasnék azért vissza. A Samsungról kevés szó esett, inkább az LG volt kivesézve meg más témák.

    Az általad mutatott modellel az a gond, hogy mint írtam, max 45cm-es fér el! Tehát az elvből kiesik. Azért mutattam a másikat! Ennek tükrében?

    Egyébként jópár dolgom Elux (hűtő, mosógép), a több meg AEG, szóval ezért húz arra a szívem. Az EcoB-t én se tartottam annyira nagy durranásnak.

    Az eM-ból pedig 5-6 éve vásárolok, sose volt velük gondom, mindig volt minden, normálisak voltak. Garanciát sose kellett érvényesíteni. Nem tudom, mi volt a bajod velük. Ja és olcsóbbak mindenben, mint MB és ugyan azt adják. Legalábbis én nem találtam különbséget. 5-10e Ft-al is olcsóbb sok minden. A MB-al a legnagyobb bajom, hogy vannak a puccos bemutatótermeik, ahol SEMMIT se lehet megvenni, csak a IV. kerületi francban levő raktárukba elmenés után. Vagy 3-4e Ft-ért ők majd házhoz szállítják (az eleve 5-10e-rel drágább dolgot)...

    A garancia dolgot se értem. Minden gari, amit adnak, 3 nap után a Magyarországi Electrolux szervizhez szól...

    Köszi egyébként, még gondolkodom akkor, melyik legyen.

    Üdv!

Új hozzászólás Aktív témák