Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maxatesz

    tag

    válasz blattida #1465 üzenetére

    Nem "nagyon" hanem elég megbízható....
    Mielött mosógépet vásároltam, tüzetesen utánanéztem és több szervizes szakemberrel beszéltem a témával kapcsolatosan.Mivel számomra is elsődleges a megbízhatóság, igy nem volt nekem sem mindegy, hogy mit kapok a pénzemért....
    Dolgoztam műszaki eladóként egy ma is neves műszaki áruházláncnál.
    Napi 8 órán át, volt időm tapasztalatot szerezni, mosogépek ,és egyéb nagy háztartási gépek terén is.
    Kérdésedre válaszolva , onnan veszem, hogy ez a márka elég megbízható " AEG "mivel ebből elég ritkán-vagy eggyáltalán nem hoztak vissza garanciáztatni, szemben a többi márkával, ami ugyanebben a gyárban,de nem egy soron készűltek.
    Tudni illik más minőségi követelmények vonatkoznak egy alp ,közép és egy felső kategóriára is.
    Más és más beszállítók (olcsobb és drágább) alkatrészekkel márkánként.
    Más paraméterekkel és tűréshatárokkal dolgoznak, szerelnek, illetve terveznek meg.
    Míg egy Zanusi mosógépet teljesen Kínai alkatrészből állítanak össze, az AEG-et nem.
    Így lehet különb egy termék a másiknál,.
    Nem véletlen, míg egy Zanussi felsőkategóriát 96.000ft ból ki tudnak hozni kereskedelmi ár-ra
    addig egy AEG-et 250.000ft
    Az AEG, nem feltétlen tud többet funkcionalításban mint egy Elektrolux, itt inkább a minőségbeni különbség a különbség ;)
    Nem kicsivel hanem sokkal drágább nem :N véletlenűl.[link]

    Üdv

Új hozzászólás Aktív témák