Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Damage

    senior tag

    válasz Vamp #6 üzenetére

    Én már egy diesel (nem Isuzu motoros, ami jobban bírja) "F" Astra-t leadtam fél millió km-rel és ki tudja hogy mennyi volt benne valójában, amikor 170 ezer km-rel megvettük használtan. A mostani cégautómba 270 ezer km van (szintén Astra, de újabb, még nincs 3 éves) és a kopóalkatrészeken kívül semmi baja. Sokat kibírnak ezek normális használat mellett. Az Audi (szerintem) mégtöbbet, ha vigyáznak rá. A jó kis "szivaraudi" (Audi 100) simán kibírt félmillió km-nél többet, ha odafigyelt rá az ember.

    Mindenhol történnek ilyen sajnálatos esetek. Nagy pénzt csak utalni, nem KP-val közlekedni. Mindenhol vannak gonosz, rosszindulatú törö...ööö..emberek. Nem ez alapján kell megítélni egy országot. Németországban igenis jobb minőségűek az utak, ha nem hiszed, járj utána, de elég a nyugati "sógorokhoz" ellátogatni és észreveszed (ne az osztrák A4-est hozd fel példának, az tényleg elég gázos).
    Külföldről -sok esetben- tényleg olcsóbb beszerezni egy használtautót (személyes tapasztalat), aki nem hiszi, ne járjon utána. Ennek egyszerű oka van: kint sok helyen megtehetik az emberek, hogy 2-3 évente cseréljék az autót, és nincs akkora kereset a használtautókra az életszínvonaluk és anyagi helyzetük miatt!

    [ Szerkesztve ]

    ''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

Új hozzászólás Aktív témák