Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyisziati

    veterán

    Köszi a tesztet, nagyon jó lett és a legtöbb kérdésre választ ad.

    Egy pár észrevétel:
    "egy edzett üveg kijelző védőt. Ez utóbbit nem igazán értem. Tudomásom szerint Dragon Trail védi a kijelzőt"
    Az inkább a karcok ellen jó. Tapasztalatom szerint leejtés ellen továbbra is a kijelzővédő és egy tok a legjobb. Lehetőleg puha szilikon.

    Az én telóm is tudja a gesztusvezérléseket, de hasonlóan használhatatlan (gyakran zsebben felold, sőt, övtáskában(!!) is).

    "36378 pontot kapott a 6.1.4-es verzióban."
    Az nem is rossz! Az enyém (THL) kb. 27.000-et, de nekem mindenre elég, pedig elég "vadul" használom. Egyedül a RAM kevés, most váltok majd emiatt 2 gigára. A játékok is jól futnak, pl. Asphalt 8 is kiválóan megy, igaz, alacsony grafikán, közepesen már csak átlagos. (afölött meg laggol :) )
    De eddig szinte minden játék futott, úgyhogy 36000-nek is elégnek kell lennie.

    "Rajta hagytam reggelig a telefont, de nem sokat változott, olyan 3900 mAh-ig ment fel, és akkor már 0 mA áramfelvételt jelzett."

    Akkor sajnos "Oukamutel"-lel van dolgunk, az a 6.000 mAh csak kb. 4.000. :(((
    Ez van, más telónál is történt már ilyen. Nem kellemes érzés, ha átverik az embert, de sajnos ez van.
    A lényeg, hogy neked jól használható legyen.

    Kívánom, hogy sok örömöd teljen benne, és még egyszer köszi a befektetett munkát. :C

Új hozzászólás Aktív témák