Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ghiottone

    nagyúr

    válasz csabikaV #355 üzenetére

    Szia.
    7T-m van még nekem is, bár én most op9-ről váltottam.
    1. Kijelzővédő: én ezeket rendeltem - még úton vannak: [link] [link]
    2. nem tudom, nem foglalkozom már régóta custom romokkal.
    3. nekem egy érdekesség volt ma - tokban 1,5 óra bbb online értekezlet - vége volt, mézem és eléggé meleg a telefon + világos háttérnél 2 függőleges világosabb csík - telefon lehűlt pár perc után és ez eltűnt.
    4. Úgy emlékszem olvastam ilyet még X3 Pro esetében. Én B-Teltől vettem és IMEI-t ellenőriztem itt: [link] + nemrég Nagya21 kolléga is leírta, hogy mennyire segítőkészek voltak neki a gyári szervízben egy külföldi X2 Pro frissítésével kapcsolatban.

    Eladó OnepPlus 10 Pro 8/128Gb: https://shorturl.at/a6hJ1

  • Zoli(zoli)

    friss újonc

    válasz csabikaV #355 üzenetére

    Szia. Nem tudom megvetted-e már a sima x5-öt? Én akkor vettem egyet,amikor még kijött, és igazából nagyon jól ment, viszont azt vettem észre ,hogy olyan helyen ahol a 5g mindig pörgött másik telefonnokkal, ott az x5 nem találja a mobil netet. Valamint ugyanez a wi-fi-vel is. Pont ugyanazon a helyen ,amiért egy kicsit távol van a routertôl -de azért nem annyira hogy ne lehessen befogni, csak ritkán ráfrissít - na ott a find x5-öm fel sem ismerte a wi-fit. Most x5 pro-m van és nincs ilyen problémám. Én nagyon halknak is találtam. Akkoriban volt egy Oneplus 9 pro-m is, összehasonlítottam a kettôt hangerôben, és hát elég egyértelmû volt. Fényes nappal elég nehezen lehet a képernyôt látni, mindig kell egy kis árnyékot vetni a kezeddel hogy láss valamit. Amúgy ha újonan tervezed venni az gyári védôvel jön, ami még néhány hónap múlva is olyan mintha rajta sem lenne(semmi karc) és jól is véd. Pottyantottam kb egy méterrôl fürdôszobában , de semmi baja nem lett. De a helyedben inkább a pro modelre mennék. Használtan már 160000-170000 forint körül meglehet kapni, az euro/font napi árától függôen. Remélem tudtam segíteni. Viszont ha már megvetted ,akkor mindent visszaszívok.

Új hozzászólás Aktív témák