Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blade zte

    őstag

    válasz Graphics #37 üzenetére

    Persze, csak az előbb nem volt rá időm.

    Az 1.2.2-ről fogok beszélni, nekem már fenntvan a custom rom, mert tényleg olyan ganaj volt. Nomeg QHD-ra nem is lehetett felrakni a bétát, ez egy másik, sztori.

    Akksi: képzelnétek hogy csak a képernyő hibája, hogy elég gyorsan fogy az öntet. Nagy francot. Éjszaka 20%-okat merül standby, többet is annál.

    A rom alapból, amikor nem fut alkalmazás, fogyaszthat akár 2gb ramot is! Ez egy kicsit azért meglepő, hogy a kistestvérének a ramméretét csakúgy hiphop megugorja. Custom romon 700-at fogyaszt csak...

    Nem tudom, hogy a szoftver hibája vagy sem, de 10-15 perc intenzív játék után foghatatlanná forrósodik. Nem volt tegra 3-am, de annál szerintem rosszabb. A telefon egész teteje elkezd melegedni, mintha egy nvidia titan-t raktak volna bele. Addig tart a melegedés, míg már fáj megérinteni a telefon elejét. Persze kilépés után ùgyis 20% töltöttség fogad.

    Engem rohadt negatívan érintett ez amikor megkaptam a telót. Majdnem megbántam, hogy ezt vettem. Szerencse, hogy mostmár jönnek a custom romok, azok legalább működő telót varázsolnak belőle.

    [ Szerkesztve ]

    Oppo find 7 astro black

Új hozzászólás Aktív témák