Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz fi:zi'k #38 üzenetére

    Kikérem magamnak! Én akkor nem vagyok elérhető, ha suliban vagyok, edzek, vagy alszok. Szóval a nap kétharmadában nem, de ezen kívül bármikor... :DDD

    (#39) Zol01
    Elmondom, hogy én mit látnék szívesen, próbálok nem elrugaszkodott dolgokat írni (összetekerhető kijelző meg társai). Elsőként üzemidő javulást, ne 1 napig bírják már a szerencsétlen eszközök, de ne is 2 napig. Aztán kaphatnának jobb mikrofonokat a telefonok, mert a nagy átlag (kevés kivétel van csak sajnos) borzalmas ilyen tekintetben. Dobozhangú, környezeti zajokat felerősítő, torz, silány mikrofonokkal találkozni nap mint nap., igazán elkezdhetne szélesebb körben is terjedni a jobb minőség. Ha már mikrofon, akkor legyen már jobb kimenete is a telefonoknak, hadd lehessen már tényleg univerzális multimédiás eszköz belőlük (ez is egy-két csúcsteló kiváltsága csak). Aztán nem ártana a a szövegfelismerésen dolgoznának kicsit, mert hasznos dolog egy hangasszisztens. Ok, a Goggle Now nem rossz és tud is magyarul, de ez csak egy megoldás és ez is elbír egy kis csiszolást még. Tessék összefogni a gyáraknak és szabványt létrehozni, beszállni a fejlesztésbe. Tudom, kapitalizmus, eszükben sincs ilyesmit csinálni, ez elrugaszkodott volt, bocsi. Akkor mi jönne még jól? Á, pontosabb érintőpanelek, némelyik telefon nem az igazi. Csináljanak minden körülmények között (esőben, fagyban, szárazságban) bármilyen felülettel használható paneleket, amik nyomásérzékelésre is képesek. Ehhez csináljanak gesztusokat, pl hozzáérinted az ujjad valamihez, akkor kiteszi neked áttekinthető nézetbe, de csak akkor lép be ha erősebben meg is nyomod (a felhasználó részéről tanulást igényel, de megszokható lenne és hasznos pl weboldalakon, egyéb tartalomfogyasztásra alkalmas dolgoknál). És így tovább, a lista nagyon hosszú tudna lenni. Ilyen, a mindennapokban is kamatoztatható dolgokkal foglalkozzanak, ne marhaságokkal. Nyócmag meg anyám kínja. Ok, ez tényleg fejlesztést igényel, nem elég csak összelegózni a hardverkomponenseket és kiszórni méregdrágán, de ugye fejlesztésről beszéltünk...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák