Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Noukoum

    veterán

    válasz mjani1172 #163 üzenetére

    Legalább néznél utána a dolgoknak könyörgöm... A linkelt tesztben lévő nissan leaf EPA szabvány szerint 135km-es hatótávra képest. Új korában, 100%-os akkumulátorral és valószínűleg nem autópályán 130-al minusz 20 fokban fűtéssel hóban..
    Miért is várod el hogy egy három éves autó olyan hatótávot menjen amit valószínűleg új korában sem tudott?

    Meg 200e km egy három éves városi autónál?? Egy értelmes ember nem megy annyit ennyi idő alatt. Ja hogy taxi volt? És az átlagember annyit megy mint a taxis? Pont úgy hamarabb kell taxiban aksit cserélni mint egy hagyományos autóban a többi alkatrészt..

    Ráadásul a leafnek híresen gyorsan degradálódik az aksija, a többi villanyautónál sokkal jobb a helyzet. (Nyilván nem véletlen hogy ezzel jöttél.)
    Direkt meg is kérdeztem hogy 2017-es vagy új leafed van hogy azt mondod 3 évesen 100km-t nem megy el.. Természetesen arra nem kaptam választ, mert ott elfogyott a tudomány.

    Egy hatalmas troll vagy az a helyzet, nem azzal van a baj hogy nem értesz hozzá hanem hogy azt hiszed hogy igen. (És még dicsekedtél is vele :)))

    Ja és már írtam hogy elírtam, te 8 évet írtál ami legalább ugyanakkora hülyeség... De megnyugodhatsz, utolsó hsz neked mert nem foglak tovább etetni.

    [ Szerkesztve ]

    „Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

Új hozzászólás Aktív témák