Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • micafighter

    nagyúr

    válasz Lomha 8V #1484 üzenetére

    Kedves fórumtársak, emlékszem valaki linkelt ide videót a telefon kijelzőjéről, megsúgjátok nekem hogyan lehet videót készíteni róla, tehát screen recording érdekelne :) Az S2-őm CM variáns ROMjában van erre beépített fícsör, az 1+1-be nem találtam.

    Egyébiránt a duplatapizós képernyő feloldás ás zárás nekem tökéletesen müködik :)

    (#1484) Lomha 8V: A BÉTA összefoglalón picit finomítottam, igazából kész van, Azon gondolkozok, hogy megcsinálom most a kiegészítős meg a rootos cikkeket, egyenlőre csak létrehozom, hogy meg legyen a link, és annyi lesz egyenlőre a cikkben, hogy készül. Azért lenne ez jó mert így az összefoglalóba be tudom linkelni a két cikket, és majd úgyis írok ide ha kész vannak a cikkek. :) Most sajnos nem sok időm van ezzel foglalkozni, holnap pedig úgy néz ki el kell uzatnom, de legkésőbb a hétvégén véglegesítem az összefoglalót és felkeresek egy moderátort :) Onnantól már nem rajtam fog mulni a dolog :)

    (#1487) frozzyZTE Az 1+1 kijelzőjét a JDI (Japan Display Inc.) gyártja, ami a Sony, Toshiba, és a Hitachi közös vállalata. A kijelző felbontása FullHD, LTPS LCD technológiával készült, a mérete 5,5", és a következő technológiákkal van még felvértezve:

    TOL (Touch On Lens)
    CABC
    DRAM

    Ha valaki valamely kifejezést nem ismeri akkor rágooglizva megtalálja, szerencsére nem csak marketing szolgenek, hanem valóban hasznos technológiák. :)

    forrás

    (#1501) axlfsi igen megrendeltem feketében, már úton van még egy másik tokkal, várok még egy Nillkin tempered glass-ra, meg egy Diztronic tokot is vennék ha lesz készleten, ahogy megjöttek mindenről lesz teszt :)

    ,,megoldódna ezzel a zsebben össze-vissza kapcsolgatás problémája." -> szoftveresen orvosolható egyébként, de egy flip tok is megoldás :)

    (#1502) kano Oppomart-tól vettem eredeti 1+ flip tokot: [link], Nillkin tempered glass-t pedig ebay-ről rendeltem: [link]. Sajnos egyenlőre úton van mindkettő. ETA: flip tok = 251 óra ; tempered glass = 155 óra. :U

    (#1504) ßrainiac és (#1505) axlfsi: flip tokkal megoldódna a gond, és a gyáriban van mágnes, tehát kinyitod és felébred a teló: [link] Szerk.: na látom amíg írtam közben (#1511) axlfsi ezt megtaláltátok :)

    (#1508) Lomha 8V ,,nekem speciel csak az hiányzik, hogy amikor kinyitom a tokot, magától aktiválja a képernyőt, ne kelljen gombot nyomni. A gyárinál nem tudom, hogy milyen." Olyan ;) link fentebb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák