Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szemy94

    senior tag

    Én, mint kívülálló - aki mindig megnézte a gyártó tesztjeit, de még nem volt szerencsém birtokolni egyet sem - úgy látom, hogy szintet lépett a 1+. Ami azt jelenti, hogy felépítettek egy brandet az évek alatt és most már érzik ők is, hogy ismerik és elismerik őket. Ez a telefon annak a bizonyítéka, hogy máris átestek a ló túloldalára, amikor már nem a készülék és annak a támogatása adja el magát, hanem az, hogy rá van írva a gyártó neve.
    Szerintem nagyon rosszkor jöttek ki ezzel a csomaggal (szoftverfrissítésre gondolok), mikor a régen sokat szidott (megérdemelten) koreai gyártó pont most kezd foglalkozni a telefon szoftver frissítésekkel, egy középkategóriás telefon is kap 2 főverziót (a maiakat nem tudom még mennyit, de például egy J5 2017 kapott kettőt), és rájöttek, hogy nem mindig elég a nevet ráírni egy készülékre.
    Persze, ha népszerű lenne a telefon, lehet meggondolják magukat azzal az 1 főverzióval ki tudja, de így látatlanban a márka rajongói is jobban járnak, ha ez a telefon megbukik, mert az egy visszajelzés lenne a vezetőknek, és korrigálhatnak a hozzáállásukon.

    Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

Új hozzászólás Aktív témák