Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • krics

    tag

    Hali mindenki. Szóval kb három hete volt, hogy elromlott a teló, mert nem töltött egyik pillanatról a másikra. Nem tudtam vele foglalkozni, mert nyaralni mentünk pont aznap, mikor elromlott. Na miután hazajöttünk, kipucoltam az usb portot amennyire lehetett, de sehogy se működött a töltés. Indítottam egy RMA kérelmet a oneplus.comon, azt írták, hogy 48 óra múlva jelentkeznek. Na, 5 nap után chaten ráírtam az ügyfélszolgálatra, hogy mi a retek van már. Ez volt most hétfőn, ő elkérte az imeit meg az adataimat, nem tom minek, minden benne volt a reklamációban, de lényegtelen. Szóval a csaj jóváhagyta a kérelmem ezután és onnan flottul ment minden. Jött egy email benne egy ups matricával, amit kinyomtatás után a csomagra rá kellett tenni. Másnap kedden elvitte a telót a lengyel szervízbe a UPS. Tracking alapján látható volt, hogy szerdán meg is kapta a szervíz. Csütörtökön a oneplus oldalán látszott, hogy kész a javítás, és küldik vissza a telót. Ma délben meg kihozta nekem a UPS futár. Láss csodát, töltőre rakva megy minden, ahogy kell. A szervíz csatolt egy papírt, amire rá volt írva, hogy mit csináltak a telóval: software upgrade. Baszki! De béna vagyok, hogy ez nem jutott eszembe. Egy factory resetet én is meg tudtam volna tenni... De eszembe se jutott, hogy valami firmware baja volna, mert az ucsó system update is már hetekkel korábban volt oszt semmi baj nem volt utána. Na mindegy. Az igazsághoz még az is hozzátartozik, hogy valami mást is csinálhattak vele szerintem, mert az usb kábelt, amig szar volt a telga, nem tudtam rendesen csatlakoztatni, legalábbis nem kattant be úgy a helyére, ahogy egy ilyen kábel szokott, hiába nyomogattam, igazgattam összevissza, meg tisztogattam meg az usb portot amennyire lehetett. Most, hogy visszakaptam, most megint megvan a szokásos kis kattanás is. Na, remélhetőleg több ilyen kalandja nem lesz a telónak. Mindenesetre, ha valaki így járna a töltéssel, mint én, hogy minden előjel nélkül, egyik pillanatról a másikra nem működik, akkor toljatok neki egy gyári beállítások visszaállítását, az remélhetőleg rendberakja a töltést.

    UI: olvastam itt a melegedéses sztorikat navigáció közben. Hát a nyaralás alatt lett volna elég lehetőségem tesztelni ezt, de a helyettes teló, a mate 10 pro minden probléma, appkilövés nélkül működött, pedig nem csak a gps ment, hanem a netes zenestreamelést bluetoothon át csatlakozva az autóriádióhoz is meg kellett oldania jópár órán át egyhuzamban. Ha valami újabb idegesítő bug előjön a 8T-n megint, akkor eladom a picsába és visszamegyek végleg a m10 prora, mer az sose hagyott cserben három év alatt sem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák