Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dfcwolf

    tag

    válasz D1Rect #8405 üzenetére

    Ahogy írtam is, ha jól tudom az Android 6.0-tól került ez a funkció ki a rendszerből. Én úgy csináltam meg, hogy a gmail névjegyzékben létrehoztam egy csoportot. Oda beraktam a nevjegyeimet amikhez volt szám is. Szépen megszerkesztettem képekkel és csak ezt a csoportot jelenitem meg a telefon névjegyzékben. Kicsit melos, de csak egyszer kell megcsinálni.

    Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz D1Rect #8405 üzenetére

    Hú köszi a sok linket neked és a többieknek is. :DDD

    Azért nem Type-C-t vettem, mert nem tudom, hogy van-e bármim ami kihasználná. Az OP3-at még csak tervezem megvenni, nem rendeltem még be. Van egy Galaxy S Tabom meg egy THL W8s telóm amit nem tervezek eladni akkor sem ha lesz új telefon (marad tartaléknak). A Type C nem tudom menne-e ezekkel de nekem úgy tűnik, hogy ez másfajta csatlakozó, mint ami pl a telefonomba vagy a tabomba megy. A kérdést meg ugye csak azért tettem fel úgy mert mindenképp OP3-at fogok venni 1-2 hónapon belül.

    De annyi kábel van hogy én már elvesztem. Most linkeltetek két type C-t is. Na most eközött meg eközött mi a különbség a 2.4A és 3.0 A-en kívül? Csak mert ami elméletileg gyorsabb töltésre is képes (megfelelő forrás esetén) még olcsóbb is. Meg persze látom, hogy a 2.4A-s az bugyizott. Ezen kívül nem értem miért pont az a drágább, vagy a bugyi ilyen sokat ér? :DDD

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák