Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fryskitt

    addikt

    válasz suckall88 #60 üzenetére

    Ezt mire értetted? Én spec arra gondoltam, hogy amikor tömegtermelésről van szó, legyen az márkás androidos cucc, vagy (most már nem is mindig) nem annyira noname darab, nos, akkor nem lehet lenyomni azokat a gyártókat, akik elárasztják a piacot. Az Apple eddig pont azzal tűnt ki a mezőnyből, hogy nagyon jó minőségű és egyszerűen használható eszközöket gyártott, amikben az egy hardver - egy szoftver viszonylat miatt nagyon jó volt az optimalizálhatóság. Ezen kívül sok kiegészítő volt kapható.
    Már a retina - nem retina váltás miatt is, majd a csatlakozó csere révén (és most ne menjünk bele abba, hogy kellett vagy nem) érezhetően adódtak gondok, pl a mai napig az iPhone 5-ös és úgy általában a lightning csatlakozó hardveres kiegészítők tekintetében el van maradva.
    Ha erre ráteszünk ezerféle hardveres specifikációt, műanyag házakat, gyengébb kijelzőt, azzal csak a káosz lesz nagyobb, de nem hiszem, hogy aki pl Nexus 7-et birtokol, majd ész nélkül fog butított iPad Mini-t venni. Egyszerű ez szerintem. És miközben pénzt, fejlesztői és gyártói kapacitást ölnek a gyengébbe, elmaradnak pont azok az innovációk, amik miatt a cég ott tart, ahol. Nem volt ebben semmi kötözködés. :N

    edward2: Az első felét nem értem... ma már nem születnek okos emberek? A második fele meg pont az a trollkodás, amire fentebb kértek, hogy ne legyen. :(

    [ Szerkesztve ]

    Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

Új hozzászólás Aktív témák