Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz Bocha #8 üzenetére

    de úton van, az Anzu a hírek szerint 2.2-t fog kapni, ha majd egyszer megjelenik, cska hát SE léptékkel ez lehet még fél év is akár, és akkor meg már 3.0-nál tarthat az android...

    amúgy kicsit fura nekem, hogy kihagytad a badát, mert túl új még, közben meg a hetekben megjelent wp7-ről esik szó. a BB-ről szintén hallani híreket, hogy átírják az egész rendszert QNX alapokra, ami talán végre jót tesz majd a funkcióknak és frissítéseknek is, mert náluk is inkább az a modell él, hogy valamit kiadnak egy szoftverrel, és talán rá tudja hekkelni a közösség a frissebbet, de nem biztos. persze nem mintha olyan gyakran lenne frissebb verzió, és az is elég ötletszerűen kerül piacra (nekem lgalábbis úgy tűnik)...

    ami meg azandroid frissítési problémáit illeti, egyszerűen nem tudom elhinni, hogy ekkora problémát okoz a gyártóknak. ez hatalmas bullshit, amit azért kell tolniuk, mert nem jönne ki jól, ha bevallanák, hogy nem akarják frissíteni. nem tudom elképzelni, hogy egy akkora cégnek, mint a Samsung vagy LG, de akár SE is, gondot okozna egy új rendszer implementálása, amikor náluk sokkal kisebb cégek, sokkal kevesebb erőforrással és fejlesztővel is megoldják, ha akarják.

    illetve mindig le-/kifelejtitek a webos-t, ami mellesleg szerepel az első oldalon levő képen is :) tudom, hogy nem terjedt el, főleg nálunk nem, de megemlíteni éremes lenne talán. apropó, Pré2 nem lesz nálatok tesztre? már kapható két országban is.

Új hozzászólás Aktív témák