Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kizoky

    újonc

    Na, helyzet jelentés

    Itt a kommenteket végig olvasva, nyugodtan küldjenek 3S helyett 4 vagy 4 Pro/Prime-t, mert az erősebb mint a 3S (a Prime verziója is)

    Április 7.-én megjött a telefon, amit ugye eredetileg még Február 21-én rendeltem
    Mivel a 3S elfogyott, ezért adták a sima Redmi 4-et, ami szinte ugyan az mint a 3S
    Telefonhoz adtak egy EU átalakítót, mondjuk fingom sincs mennyire hatékony, ha kaki akkor a Fast Charging-nak semmi értelme.

    A telefon jó, nem akadozik (nyilván jobb mint az Xperia E1; előző telefonom)
    1 hétig vártam az unlock kódot hogy végre kiszedhessem a telefonból a webshopos ROM-ot, igen, Xiaomishop sem kivétel, ők is rászórnak egy vendor ROM-ot, csak nem tudom hogy miért.

    Gondolom itt pár ember már megmondta a tutit, de azért én is megmondom a saját és őszinte véleményemet
    A Xiaomishop.hu TABU, emberek, ne onnan rendeljetek mert több hétbe kerül mire megkapjátok
    Ami egy lapáttal rátesz az a frissítetlen oldal ami hamis információval rendelkezik hogy raktáron van a telefon közben nem.
    Aki szeret veszélyes életet játszani nyugodtan rendelhet onnan, de én szóltam :)

    emag, eustock, innen tessék rendelni ha van raktáron a telefon
    ha nincs akkor aliexpress, de ott is kb. 1-3 hetet kell várni mire megjön a telefon, vagy még annyit se ;)

    Megnyitom a terminált a Windowsban... Várjunk csak egy kicsit, valami nem stimmel

Új hozzászólás Aktív témák